Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg annyira mély nyomott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira mély nyomott hagyott az exembe az a 6 éves dolog? Olvass lejjebb.

Figyelt kérdés

Ma tök jól elbeszélgettünk az exemmel,akivel 1 éve csak "öltük" egymást!Nagyon soxor megcsalt,én buta mindig kibékültem vele,sőt van 2 csodás gyerekünk!Ma beszélgettünk,és h miért hagyott el azt mondta h mert én annó 6 évvel ezelőtt "megcsaltam",azért írtam "jelbe,mert én nem annak veszem,hisz akkor ő kiadta az utamat,hetekig nem keresett!És mikor én megkérdeztem,h akkor miért jegyzett el,miért vettünk közös házat,miért akart még egy gyereket(az első baba véletlen volt,a másodikat mind a ketten akartuk),azt válaszolta h nem tudja...nem tud rá válaszolni!Lehet h mélyen szeret,és ez közbe előjön benne,h csorba esett a férfi büszkeségén?Mert rákérdeztem h mit érez irántam,azt mondta h semmit,de sztem csak azért mert lehet h ott ült a párja mellette.A gyerekekről is beszélgettünk!Mikor megkérdeztem h boldog-e így,meg h jó e a gyerekeknek ez,azt mondta h én ne foglalkozzak azzal h ő boldog v sem,ez van,ezt kell elfogadni-sok gyerek nőt így fel,és vissza kérdezett h én boldog vok-e a párommal,én gondolkodás nélkül rávágtam h igen!

Van esélyünk a békülésre?Nem merek nyitottan kezdeményezni,mert a párjával "jóba" vok.Meg eddig soha nem én kezdeményeztem a békülést az x év alatt!


2010. szept. 11. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen békülésre gondolsz? ha beszélgettek akk gondolom most is jóban vagytok akk már nem kell mit békülgetni. Ha meg úgy békülni hogy megint együtt legyetek azt nem értem van párod akivel boldog vagy neki is van valakije ráadásul a végén folyton veszekedtetek ez megéri?
2010. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!