Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztunk és letámadott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztunk és letámadott. Mit tegyek? Hisz nem lehet mindig kisérő mellettem.

Figyelt kérdés

Szóval már volt egy kérdésem vele kapcsolatban, itt van a lényeg:

Miért nem elégedett a barátom?

Próbálok mindent megtenni, hogy jó legyen neki, de valamiért mindíg látom a fején azt a fancsali képet:S

Azt mondta, hogy kicsit lehetnék sportosabb,öltözködésre, és testre is:s

Miért nem jó ez neki így????

179cm magas vagyok 70kg és eléggé túlfejledt

110cm a mellbőségem,

76cm a derekam

98cm a csípőm

Hozzátenném, hogy 13 éves lány vagyok, barnaszemű, hosszú barna hajú.

Azt monda, hogy már elege van belőle, hogy ekkora vagyok, mert a nálam jóval idősebb osztálytársai 40kg-os gebék.Hát nem is hiszem, hogy 80D -s melltartót hordanak(Amit azért nem tart csúnyának:D) és van rajtuk izom.

Tényleg annyira rossz ez az arány, vagy csak ő túlozza el?

Tényleg azt érzem ahogy magamra nézek, hogy kövér vagyok, mert folyton ezzel csesztet. Már elegem van belőle!

Mit tegyek, hogy jó legyen neki?

Én szeretem, de ha ő ezt teszi velem, akkor nem hiszem, hogy ő is ezt érzi.

Egyébként ő 16 éves és focista, sportiskolába jár és 84kg, 185cm.

Szerintem nem mutatunk rosszul egymás mellett de szerinte fogynom kéne:S

Rosszul esik nagyon, mert én mindent megteszek érte, de ő semmit sem tesz értem. Most pl:kijelentette, hogy ő a szülinapjára Armani parfümöt kér tőlem, röpke 15000ft.ért. Valljuk, be egy 13 éves lány nem engedhetne ilyet meg magának, de megvettem neki és virult a feje. Én tőle egy tábla csokit kaptam azzal, hogy

-hagy nőjön csak mmég nagyobbra a feneked!


Hát tényleg ezt érdemlem?


Most leszek 14 éves 21.én, és ő szeretne velem lefeküdni, de én nem akarom és nem is teszem meg, mert szerintem egyáltalán nem szolgál rá és egyébként is undorítónak tartom azokat akik 14 évesen már azzal kérkednek, hogy már ezzel, meg azzal lefeküdtek.De mégis mit tegyek?Szakítsak vele?

Szerintem egy lány nem úgy szép, ha csont és, bőr, de én ilyen voltam régen is, és akkor tettszett neki.


Kérlek válaszoljatok(legfőképpen 13-20 körüli fiúk)



Ez volt a kérdés, de utána másnap, történt valami ami eldöntötte, hogy szakítok vele:

A kérdező kommentje:

Hát, ma reggel eljött hozzám, és hozott egy nagy zacskót a kezében. Mint kiderült, fogyókúrás bogyókkal, meg ilyenekkel volt tele.

Nagyon szarul esett. Elkezdtem sírni és kiabálni, vele, hogy hagyjon békén, mert undorodom tőle. Nem szeretem!-

fogtam az egyik doboz gyógyszert és kiszórtam belőle mindent.

Erre ő odajött lefogott(mert ugyebár dühöngtem) hátulról ölelt át és elkezdett csókolgatni meg a mellemet markolászni. Próbáltam kiszabadulni a karjaiból, de nagyon erősen szorította mindenem és tényleg fájt. Csak én voltam itthon ma reggel, és ezt tényleg addíg a percig el is hittem.

Fogdosta a mellem, próbálta lerángatni rólam a felsőm és nagyon erőszakos volt. Nem tudtam mit tenni, csak sírtam és kiabáltam, amit óriási szerencsémre meghallot az éjszaka hazaérkező bátyám és Kérdőn nézve rohant ki a szobájából. Letépte rólam és üvöltött vele, majd kidobta, pár pofon kíséretében.

Még mindíg fáj a mellem és a karom, mert annyira erősen szorított.

Hát, igen a tesóm, most megmutatta, hogy nagyon szeret.

A szokásos komolytalan gúnyolódás helyett odajött és szorosan ölelt vagy fél órán keresztül, míg és sírtam.

Ez egyértelművé tette, hogy krisztián nem érdemel meg.

Nagyon fáj, hogy képes volt ilyet csinálni velem, de ha a bátyám nincs otthon nekem semmi esélyem megvédeni magam.

Mint mondtam elkezdett fogdosni és vetkőztetni. Hát csakazért sem fogok fogyókúrázni, mert biztosan, lesz valaki aki így fog elfogadni, és nem akar majd "megerőszakolni", bár ezt, nem tudom nevezhetem-e így, de ha nincs itt a tesóm, nem állt volna le és megtette volna a mit akr, mer lássuk be, egy tiszta izmos focistát nem oylan egyszerű lerugni magadról

Én nagyon szerettem őt, de most teljesen kiábrándultam.Nagyon rosszul esik, de hálás vahyok, mert felnyitotta a szemem.

A tesóm tuti el fogja mondnani a szüleimnek, de nem zavar, hagy tudják meg, hogy miket művel apa munkatársának a fia.



Szintén ma történt, hogy elmentem a könyvtárba egy jogi könyvet kivenni, mert anya lépni akar az ügyben. Leültem olvasni és egyszer csak valaki megérintette a vállam. Ő volt az. Halkan kérte, hogy menjünk ki a Wc-be megbeszélni a dolgot. Nem akartam vele menni, de nem hagyott békén, hát elindultam. Bementünk a férfi mosdóba és elkezdett könyörögni, hogy ne szakítsak vele, mert szeret, csak eddig nem tudta biztosan. Egyre csak hátráltam és ráztam a fejem, de ő miután csak azt hajtogattam, hogy nem, közeledni kezdett felém és a falhoz nyomott. Megint elkezdett fogdosni, és csókolgatott. Nem tudtam eltolni magamtól és már alíg kaptam levegőt. A melltartómat kikapcsolta és letépte rólam, majd egyre jobban zihált és nem engedett elmenni. A fenem fogta, sőt inkább szorította és mellemet kezte masszírozni, nagyon fájt.Csak sírtam és próbáltam ellökni magamtől, de nem volt bennem erő. Majd mikor elkezdte rólam hámozni a bugyimat rámjött valami ismeretlen érzés és akkorát löktem rajta, hogy nekiesett a szemköztni Wc ajtónak és elkezdett vérezni a feje.

Elmentem, nagyon sietve, ahogy csak tudtam.

nagyon rosszat tettem amit nem érdemelt. Nem tudom mi lehet vele. Nem mertem szólni, csak a báttyámnak, aki annyit mondott, ha ot lett volna Krisztián már nem élne úgy megverte volna.

Nade kéremszépen, ez egy nyugodt könyvtárban, mégis hogy fordulhatott elő?

Ma már kisírtam a szemem.

Ugye nem lehet komoly baja?

És mi jöhetett rám amitől hirtelen el tudtam lökni?

Mostantól mindig félnem kell?

kérlek segítsetek!


2010. szept. 11. 17:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Inkább megkönnyebbülhetnél, mert már tudja, hogy veled sem tehet meg mindent.
2010. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Hát Apu beszélt az ő apjával aki felhívott most pár perce és elnézést kért meg minden, de akkor is félek.

Azoknak akik itt kamukérdéseznek, meg csak annyit, hogy ti éljétek át ami én!!!!!Rögtön nem lesz olyan vicces!!!

Krisztián is felhívott és megmondtam neki, hogy undorodom tőle!És soha sem fogom megbocsájtani amit tett.

Ezek után kiderült, hogy az apja átiratta pécsre iskolába, mert elég sok olyan dolgot csinált ami miatt megérdemli, hogy elkerüljön attól a társaságtól akik belevitték a rosszba.Mert ő régen nem ilyen volt. Csak a haverjainak kis szőke anorexiás barátnői lettek, és ő elkezdett velem bunkózni.

Tiszta szívemből gyűlölöm!

Köszönöm a gyors válaszokat:)

2010. szept. 11. 18:11
 13/26 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj, de nem azért írtam, hogy kigúnyolj!

Hát kérlekszépen iylen idegállapotban, szerintem egy 50kg os etiópot sem tudtam volna megfékezni!

Az írással kapcsolatban 6 hónapja jött ki a könyvem!

És ha annyira okosan tudsz magyarázni, légyszives képzeld magad egy icipicit a helyzetembe!

Nem volt kellemes, elhiheted!

2010. szept. 11. 19:25
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen könyved?!

Egyre jobb a sztori...

2010. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Igen:)

Mivel nem szeretném felfedni a nevem, nem mondok címet, de már elvileg kapható a könyvesboltokban:)

Bár még nem találkoztam vele.

Sajnos nem sok barátom van, aki lány, mert mind utálnak. Szinte meg tudnának folytani egy kanál vízben, mindíg gúnyolódnak, de sosem szólok vissza. Mindenki azt mondja irígyek. igaz, midnyájan 2 fejjel alacsonyabbak mint és, és az agyi szintjük sem túl magas, de nem törődöm velük:)

Krisztiánnak meg betört a feje, mikor az ajtóhoz csaptam.

A barátaim(akik mind fiúk és legtöbben az ő "volt" osztálytársai) hallották a dolgot és mind nagyon segítőkészen felajánlotta, hogy betöri a képét:) Természetesen nem akarok botrányt, mert én nagyon szerelmes voltam. A fiúk vígasztalnak és próbálnak felvidítani kisebb, nagyobb sikerrel:)

Köszönöm nektek a válaszokat:)

2010. szept. 11. 21:27
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
És mi a témája a könyvnek?
2010. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
74%
Én halállal büntetném, aki nőt ( főleg egy 13 éves lányt...) megüt.
2010. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Egy balerináról szól:)

néhol érzelmes, néhol kicsit elvont és sok helyen vidám, de minden részlet az éppen akkori hangulatomat tükrözi:)

Mivel ott halálosan szerelmes voltam eléggé befolyásolta az eseményeket:)

Nem tagadhatom, hogy már nem szeretem őt, de az egyszer biztos, hogy nagyon nagyon haragszom rá, és undorítónak tartom.

Visszatérve a könyvhöz, a lényege az, hogy egy szigorú Brit magániskola egy tanulójának teljes élettörténetét ábrázolja eléggé lírikusan:)

Ha, úgy érzed, túl fiatal vagyok, hogy ilyen dolgokon agyaljak, szívesen elbeszélgetnék veled, sokan nem hiszik el egyegy beszélgetés során a koromat, de néha ez igen bosszantó, mert nincsenek korombeli barátaim:S És nem érdekelnek azok a dolgok amik őket igen.

Engem vonzanak a művészetek és az írás, valamint az éneklés:)

2010. szept. 11. 23:14
 19/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is így érzek és nagyon, nagyon örülnék, ha megkapná a méltó büntetését azok után, hogy én tényleg tiszta szívemből szerettem és mindent próbáltam megadni neki. az a nagy bűnöm, hogy molett vagyok és nem feküdtem le vele.
2010. szept. 11. 23:16
 20/26 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok tanácsolni, hogyha legközelebb lerúgod magadról jó erősen, ahogyan legutóbb is tetted, ne sajnáld őt!!! Ezt ő provokálta ki, érdekli őt, hogy miféle lelki (+fizikális) sérüléseket okoz ezzel a viselkedéssel neked? Akár a korábbi lelki terror és a mostani testi-lelki.

De tényleg jó megoldás lehet, ha te beszélsz a szüleiddel és próbáljátok az ő szülein keresztül megoldani a dolgot.

Az pedig em megoldás, hogy mindig legyen veled valaki, olyan úgysincs, hogy MINDIG.

Fel a fejjel!!!

Az önbizalmaddal kapcsolatban, szerintem jó csaj vagy, én is hasonó méretekkel rendelkezem;)

ÉS! örülj, h megszabadulátl egy eféleképpen "szerető" fiútól, találsz másikat majd. Rendgeteg időd van még rá.

22/L

2010. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!