Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítsak, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Just Happy 94 kérdése:

Szerintetek szakítsak, vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú (16), akivel nyár elején ismerkedtem meg. Az iskolámba jár, évfolyamtársam. Összejöttünk, és már 2 és fél hónapja együtt vagyunk. Szeretem, de nem tudom, hogy mi legyen, mert szeretnék szingli lenni, kiélvezni az életet, és nem elkötelezni magam. Viszont tudom, hogy ő nagyon-nagyon szeret engem, és a szívem szakadna meg, ha látnám őt miattam szomorkodni. Ráadásul rólam az iskolában azt gondolják, hogy egy R.i.b..anc vagyok, mert volt eddig 3 pasim.(olyan lány vagyok, aki vonzódik valakihez, összejövünk, de kb. 1 hónap mulva szakítunk, mert nem illünk össze.) Ráadásul mindenki azt mondja, hogy aranyosak vagyunk együtt. nemtudom, hogy mit tegyek, szoval, csak annyit szeretnék tudni, hogy mit tennétek a helyemben? (mellesleg szűz vagyok, tehát nem fekszek le mindenkivel, nem így szeretném élvezni az életet)

köszi előre a válaszokat: egy 16 éves lány. =)


2010. szept. 11. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt a fiút is dobni fogod akkor mégnagyobb riba ncnak fognak nézni. Az hülyeség hogy szereted, mert akkor nem akarnál szingli lenni, szóval ne mond hogy szereted. Ha szeretnéd akkor mindig vele akarnál lenni, és nem gondolkodnál ilyeneken.
2010. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az eddigi 3 pasimból csak egyet dobtam én, és őt is azért, mert mindig bunkó volt velem, és csak azért volt velem, hogy dicsekedjen, hogy neki van csaja. és ez nem tetszett. és az is most a bajom, hogy a mostani barátom is kicsit bunkó, és ráadásul rengeteget kell tanulnom, hétvégén is alig tudunk találkozni..:/
2010. szept. 11. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Pasi mellett is lehet jókat bulizni, csajos kirándulásokat szervezni, ehhez nem kell szinglinek lenni. Vagy az a baj, hogy inkább egyedül szeretnél lenni? Mit jelent számodra az elköteleződés? Nem kell apácaként élni, ha fogja a kezedet a párod.
2010. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!