Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak, mi lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak, mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Több mint 2éves boldog párkapcsolatban élek, szeretem a párom. De most lett egyetemista, és elment gólyatáborba, nagyon aggódtam miatta, jó párszor össze is vesztünk, de megigérte, hogy nem csinál semmi olyat ami nekem fájna. Mikor hazajött kifaggattam, semmi olyat nem mondott, nem ért hozzá egy lányhoz se ugy, az olyan feladatokban nem volt benne, stb.... De volt bennem egy kétség, és utána jártam a képeknek. És.... megcsalt. :( Nálam ez már annak számít, és ezt ő is tudja. Nagyon szeretem, nem tudom, hogy válljak el tőle, de ezek után nem fogok tudni benne megbízni, eddig is nehezen ment mert voltak fura dolgai, de most meg főképp. Nem sokára kijön hozzám nem tudja, h tudok róla, nagyon félek, nem akarom elveszíteni, szükségem van rá, de az eszem az diktálja, hogy így ezek után nem érdemel meg. Hogyan lépjek túl, mit csináljak?
2010. szept. 11. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne mond meg neki, hogy tudsz valamit. Kérdezgesd a táborról óvatosan. Kérdezd, hogy nem szeretne e elmondani neked valamit, stb.
2010. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mit csinált, mi volt azokon a képeken?
2010. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Első: már többször feltettem neki ezt a kérdést, de mindig kiakadt, h miért nem bízok benne. :(

Hát a csajjal táncolt, akkor ugyanaz a lánnyal csokolgatták egymás testét, levetkőztették egymást, egy dinnyéből ettek, és nem látom pontosan azon a képen, de mintha csók is történt vna. :( Megbeszéltük, hogy nem fogja hagyni, hogy egy lány is puszilgassa, és ő sem tesz ilyet, mert szeret, megigérte. :'( rettenetesen fáj. :(

2010. szept. 11. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:

igazából nem értem a problémát.

együtt laktok és nincs pénzed elköltözni?

hiába szeredet, ő nem szeret téged, ha ilyesmit csinál, és utána még hazudik is róla. szakítanod kell vele, ez tiszta sor. ha nem teszed, azzal csak felbátorítod, és megteszi újra, meg újra. legyen annyi tartásod, hogy ezt nem hagyod.

2010. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
semmi ilyen problémám nincs, csak szeretem nagyon, de tudom, h nem helyes az, h vele maradjak. Csak annyira nehéz lesz, nem tudom, h felejtsem el, hogyan verjem ki a fejemből, hogyan legyek megint életvidám, és boldog.
2010. szept. 11. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:
ha szakítotok, még visszatérhet az életkedved. ha maradsz vele tovább fog mérgezni.
2010. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!