Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom a féltékenységre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a féltékenységre? Mit lépjek?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem viccből a barátnőm hogy más is hajt rá-e.Erre azt mondja hogy van egy srác aki igen,aki a haverja.Kérdeztem hogy tudja hogy van pasija erre meg azt válaszolta hogy nemigazán érdekli ez a csávót....

Amúgy miközben erről beszéltünk végig hallgatag volt és alig lehetett kihúzni belőle ezeket.És azt hajtogatta hogy váltsunk témát.Mi csak pár hete vagyunk együtt, de nem akarom elveszteni őt?Szerintetek mit tegyek?Hagyjam rá?hisz bíznom is kéne benne.

Vagy kérdezzem meg hogy hogy szokott viselkedni a csávóval?Flörtöl-e vele vagy csak tényleg mint barát néz rá?


2010. szept. 11. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
van! a csávót meg verd meg!
2010. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legrosszabb amit tehetsz, ha féltékeny leszel. Ha a barátnőd hűséges, és azért értékel ami vagy, úgyis melletted marad. Ha nem, megkímélted magad egy fölösleges kapcsolattól.

Amúgy amíg magától mondd el ilyeneket addig nincs nagy okod az aggodalomra.

Have fun.

2010. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem hogy van-e valaki aki hajt rá...
2010. szept. 11. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!