Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szeret?

Figyelt kérdés
Na jó tudom hogy ez kicsit hülye kérdés. Van egy barátom, aki 19-et tölt én pedig 16 múltam. Nagyon sok barátnője volt már előttem, és már nem szűz. Én még az vagyok, s nem is áll szándékomban a közeljövőben változtatni ezen az állapotomon. Na szóval, amig kezdődött ez az egész kettőnk közt, nem vette komolyan, én se. Közbe smsezett más csajokkal is. Mind bizonygatta h de én más vok, de nm nagyon hittem el. Azóta összejöttünk és egyre inkább jobb vele. A múltkor egy hosszú, lassú csók után a szemembe nézett és azt mondta h szeret. De nem tudom hogy őszinte volte. Azóta nm mondta. Sok csaja volt már, s félek h mindegyiknek ezt mondta. Én nem vagyok belé szerelmes, de egyre inkább megkedvlem,s nm akarom h majd megbántson.
2010. szept. 11. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy, egyszerűen húzd tovább az időt. Ha színészkedik, rá fogsz érezni. Lényeg, hogy egy huzamosabb ideig ne kapja meg, amit akar. Ha szeret, várni fog, ha nem vár, azt te is tudod, hogy micsoda. (: 22/f
2010. szept. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyufikaaa válasza:
Ez érdekes dolog...Egyre jobban kedveled,csókolózol vele,és azt írod nem vagy belé szerelmes..Menjetek el több helyre,kell egy kis idő,hogy el tudjad dönteni,mit akarsz tőle,de közben figyelj minden apró jelre,nehogy becsapjon.
2010. szept. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!