Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem elégedett a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégedett a barátom?

Figyelt kérdés

Próbálok mindent megtenni, hogy jó legyen neki, de valamiért mindíg látom a fején azt a fancsali képet:S

Azt mondta, hogy kicsit lehetnék sportosabb,öltözködésre, és testre is:s

Miért nem jó ez neki így????

179cm magas vagyok 70kg és eléggé túlfejledt

110cm a mellbőségem,

76cm a derekam

98cm a csípőm

Hozzátenném, hogy 13 éves lány vagyok, barnaszemű, hosszú barna hajú.

Azt monda, hogy már elege van belőle, hogy ekkora vagyok, mert a nálam jóval idősebb osztálytársai 40kg-os gebék.Hát nem is hiszem, hogy 80D -s melltartót hordanak(Amit azért nem tart csúnyának:D) és van rajtuk izom.

Tényleg annyira rossz ez az arány, vagy csak ő túlozza el?

Tényleg azt érzem ahogy magamra nézek, hogy kövér vagyok, mert folyton ezzel csesztet. Már elegem van belőle!

Mit tegyek, hogy jó legyen neki?

Én szeretem, de ha ő ezt teszi velem, akkor nem hiszem, hogy ő is ezt érzi.

Egyébként ő 16 éves és focista, sportiskolába jár és 84kg, 185cm.

Szerintem nem mutatunk rosszul egymás mellett de szerinte fogynom kéne:S

Rosszul esik nagyon, mert én mindent megteszek érte, de ő semmit sem tesz értem. Most pl:kijelentette, hogy ő a szülinapjára Armani parfümöt kér tőlem, röpke 15000ft.ért. Valljuk, be egy 13 éves lány nem engedhetne ilyet meg magának, de megvettem neki és virult a feje. Én tőle egy tábla csokit kaptam azzal, hogy

-hagy nőjön csak mmég nagyobbra a feneked!


Hát tényleg ezt érdemlem?


Most leszek 14 éves 21.én, és ő szeretne velem lefeküdni, de én nem akarom és nem is teszem meg, mert szerintem egyáltalán nem szolgál rá és egyébként is undorítónak tartom azokat akik 14 évesen már azzal kérkednek, hogy már ezzel, meg azzal lefeküdtek.De mégis mit tegyek?Szakítsak vele?

Szerintem egy lány nem úgy szép, ha csont és, bőr, de én ilyen voltam régen is, és akkor tettszett neki.


Kérlek válaszoljatok(legfőképpen 13-20 körüli fiúk)


2010. szept. 11. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

khömm... hát tényleg elég túlfejledt vagy, de biztos csinos is, nekem 94 a mellbőségem, 66 cm a derekam és 89 a csípőm, 164 cm vagyok és 56 kg, ráadásul csak 75B melltartót hordok :P

és jajj, az ilyen pasikat szerintem hanyagold, mert ha nem vagy elég jó neki akkor mi értelme az egésznek? keressen mást. és szerintem te is boldogabb leszel nélküle...

minek vetted meg neki a parfümöt? O.o én ugyan elküldtem volna a bús f@szba, hogy menjen anyucihoz a kívánságaival...nemhogy 15000 ft-os parfümöt vegyek neki... na de ez én vagyok... biztos csak én nem értem :P

és nehogy lefeküdj vele, bárhogy is erőlteti, ne add be a derekad, és tartsd magad annál hogy NEM! mert különben később nagyon megbánhatod...

2010. szept. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a parfüm árát is behajtanám rajta és páros lábbal kirúgnám.
2010. szept. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak kihasznál..miért vagy még mindig vele???

Én már kiábrándultam volna belőle..

2010. szept. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbáltam elképzelni, szerintem ez egy arányos testalkat, szép nagy cicikkel. Én is úgy gondolom, hogy kihasznál a csóka. Akkor jársz a legjobban, ha minél előbb kidobod.

(nem 13-20, de F)

2010. szept. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cirmos kandúr ***** válasza:
ott a pont!
2010. szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dobd ki, te tényleg jobbat érdemelsz egy ilyennél.

18L

2010. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
így van, felejtős a csávó, te is fiatal vagy még nagyon, lesznek klsőbb értelmesebb emberkék is!
2010. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát, ma reggel eljött hozzám, és hozott egy nagy zacskót a kezében. Mint kiderült, fogyókúrás bogyókkal, meg ilyenekkel volt tele.

Nagyon szarul esett. Elkezdtem sírni és kiabálni, vele, hogy hagyjon békén, mert undorodom tőle. Nem szeretem!-

fogtam az egyik doboz gyógyszert és kiszórtam belőle mindent.

Erre ő odajött lefogott(mert ugyebár dühöngtem) hátulról ölelt át és elkezdett csókolgatni meg a mellemet markolászni. Próbáltam kiszabadulni a karjaiból, de nagyon erősen szorította mindenem és tényleg fájt. Csak én voltam itthon ma reggel, és ezt tényleg addíg a percig el is hittem.

Fogdosta a mellem, próbálta lerángatni rólam a felsőm és nagyon erőszakos volt. Nem tudtam mit tenni, csak sírtam és kiabáltam, amit óriási szerencsémre meghallot az éjszaka hazaérkező bátyám és Kérdőn nézve rohant ki a szobájából. Letépte rólam és üvöltött vele, majd kidobta, pár pofon kíséretében.

Még mindíg fáj a mellem és a karom, mert annyira erősen szorított.

Hát, igen a tesóm, most megmutatta, hogy nagyon szeret.

A szokásos komolytalan gúnyolódás helyett odajött és szorosan ölelt vagy fél órán keresztül, míg és sírtam.

Ez egyértelművé tette, hogy krisztián nem érdemel meg.

Nagyon fáj, hogy képes volt ilyet csinálni velem, de ha a bátyám nincs otthon nekem semmi esélyem megvédeni magam.

Mint mondtam elkezdett fogdosni és vetkőztetni. Hát csakazért sem fogok fogyókúrázni, mert biztosan, lesz valaki aki így fog elfogadni, és nem akar majd "megerőszakolni", bár ezt, nem tudom nevezhetem-e így, de ha nincs itt a tesóm, nem állt volna le és megtette volna a mit akr, mer lássuk be, egy tiszta izmos focistát nem oylan egyszerű lerugni magadról

Én nagyon szerettem őt, de most teljesen kiábrándultam.Nagyon rosszul esik, de hálás vahyok, mert felnyitotta a szemem.

A tesóm tuti el fogja mondnani a szüleimnek, de nem zavar, hagy tudják meg, hogy miket művel apa munkatársának a fia.

2010. szept. 11. 12:46
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem az ilyen alkat az ideálom. de persze nem 13 évesben. :-P

24/F

2010. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezt hívják megerőszakolásnak. A fiúktól függetlenül se légy anorexiás.
2010. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!