Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Mit akar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mit akar? Mért (nem) akar? Mit tegyek?! 17L és 21F

Figyelt kérdés
Szóval.. 1 éve halálosan szerelmes vagyok egy srácba. csókolóztunk. Nem is egyszer.. Amikor mondtam neki, hogy én kicsit többet akarok akkor arra terelte a szót hogy "Menjünk vissza a többiekhez". Amikor ketten vagyunk nagyon aranyos és figyelmes, társaságban pedig teljesen megváltozik. Vannak néha bunkó beszólásai amire persze én is bunkón válaszolok. A hátam mögött azt mondta h nem bír, aztán amikor rákérdeztem tagadta. Azóta pedig mondogatja mindenkinek, hogy igazából nem is úgy gondolta... A haverjainak állandóan rólam beszél. Meg persze a korral is tereli a szót, hogy ő 21 éves én meg 17 és hogy ez lehet h nem helyes...Amikor voltunk csoporttal nyaralni azon a 2 héten pedig mintha jártunk volna... kézen fogva séta, puszi, együtt alvás (semmi szex), de persze mise bírtunk magunkkal.... Azóta pedig dumálunk, meg arcra puszi... de semmi más. :S Most akkor mi van? Mit akar? Vagy mit nem? Mit csináljak??:// Hagyjam a fenébe? Mindenki azt mondja h milyen aranyosak lennénk... meg hogy érződik a szikra köztünk, de mért nem lép? én léptem, már csak őt várom, de már nem bírom sokáig...... :(
2010. szept. 10. 22:44
 1/9 anonim válasza:
szerintem...ne foglakozz vele...tekints ra baratkent mert a pasik mar csak ienek hogy mindig az kell akit nem kaphatnak meg=)...a baratommal is igy voltam aztan nem igazan foglakoztam vele s rajott hogy nem futok en utanna s azota is egyutt vagyunk 2eve:)...sok sikert:*
2010. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi... hát megpróbálom.. egy társaságba vagyunk... szinte mindennap találkozunk (szándékosan, nem szándékosan). Azt nem tudom elkerülni h ne találkozzunk... akkor nem keresem (bár nem gyakran szoktam, inkább ő...) de akkor mostmár kevésbé foglalkozok vele mint eddig. Válaszok/vélemények/tanácsk még mindig jöhetnek:)
2010. szept. 10. 23:20
 3/9 anonim válasza:
elso vagyok...az nem gond...soot meg jobbis hogy lassa hogy elvagy te nelkule is nem kell neked o...s ha tenyleg akar valalmit toled akkor odamegy s megkerdi mibajod s megmondod ugyesen hogy ha te nem akarsz tolem semit ez van megertem de nem fogok en utannad futkoraszni...tudod kopik vasik kerul masik...de azert szortiok:D
2010. szept. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne hogy nem meleg a srác?


Az együtt alvás egy ágyban alvást jelentett?


pár tippem van csak


vagy meleg a srác, vagy még szűz,

vagy várni akar amíg 18 leszel,

vagy nem szerelmes beléd még.


Akárhogy is van tartsd meg a srácot mert ritka az ilyen.

2010. szept. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyébként meg ne csinálj semmit, várj türelemmel, és addig is haladj az ő tempójában.


Nem maradsz le semmiről mert ezer pasiból 999 et találsz egy csettintésre aki átmegy rajtad az első randin, de max csak egyet aki olyan mint ez a srác!

2010. szept. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biztos nem meleg, és szűz sem... igen a 18-ra lehet h vár... de ahj én már nem bírom ki :((( Igen együtt aludtunk egy ágyba. Nagyon aranyos mostanában, mindig megjegyzi h milyen csinos vagyok és mindig észreveszi ha vlmi új van rajtam... olyan édes:))
2010. szept. 26. 00:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akar, előbb-utóbb úgyis ki fogja mutatni. De ez a "nem úgy gondola" szöveg... minimum furcsa. :)
2010. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
majd latjuk milesz... remelem hamar lep elore vlmit mert ha nem....en fogok....csak hatra
2010. okt. 2. 01:23
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta össze jöttünk........ :)))
2012. jan. 29. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!