Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baráttal/haverral nem kavarunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráttal/haverral nem kavarunk. Ugyehogyugye?

Figyelt kérdés
Mert abból csak a gáz lesz..és vége a barátságnak..és kínos lesz..és se szerelem,se barátság.És megszívod.
2010. szept. 10. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

És szeretem a vaniliás pudingot.

(most mi is a kérdés?)

2010. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a kérés az hogy van e olyan tapasztalat hogy szerelem lesz belőle vagy vissza lehet-e térni a barátsághoz.

szerintem ha már felmerült benned a kérdés akkor nem csak testi vonzalom áll fent és érzel is valamit iránta, de ezt én nem tudhatom. igenis lehet kavarni úgy hogy fent maradjon a barátság és lehet belőle több is. én így tapasztaltam. de ehhez elengedhetetlen hogy normálisabb legyen a másik fél is.

17f

2010. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én épp most mondtam el a legjobb haveromnak,h bejön nekem,mint pasi...

Persze egyből "lekoptatott" h inkább maradjunk barátok...:(

2010. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogy én azt állítom,hogy baráttal nem kavarunk,és hogy mi a többi ember véleménye erről a dologról,ez lett vna kérdésem lényege.


És egyébként én is szeretem:) Csinálhatnál,és ketten megehetnénk:D

2010. szept. 10. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Ok.Benne vagyok :D


Amúgy kb igaz amit mondasz...

2010. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem túl jó tapasztalatom van e téren,én voltam a gyengébbik és hát... beleszeretem egy jó barátba.

A válasz ugyan ez volt, maradjunk csak barátok.

kb fél évig nagyon rossz volt a kapcsolatunk a régi időkhöz képest, mostanság újra kezdünk jóba lenni.

Aminek nem biztos hogy örülnöm kéne, mert az érzéseim nem változtak, viszont az övé se és így passz hogy mi lesz a vége a dolognak.

Egyelőre azt mondom nem gáz hogy barátok maradtunk, de nem könnyű így mellette lenni barátként...

2010. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!