Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedett így? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így? Lehet mondott valamit? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Ma a láttam a volt barátnőm apját és ott volt barátnőm me g a családja.mind1.Szval mondtam neki h a tescoban van-e ízzókészlet a kocsiban.Azt mondta van.Mondom megyek veszek.Megvettem.Felhívtam a volt apósomat h hol vannak:Mondta kinnt vannak.Kimentem.Találkoztunk,mert kint volt.Odamentem.Beszéltünk vagy 2-3 percet utánna csend.Állandóan én kérdeztem.Sztem a volt csajom mondott neki valamit h ne találkozzak velük.Csak akkor szólt hozzám amikor kérdeztem.Lehet le akart koptatni?Bocsi egy kicsit hosszú lett.
2010. szept. 10. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyi ez egy olyan dolog, hogy az apukák, nem nagyon szeretik a lányaik volt pasijait, tekintve hogy az ő szemükben ezek a pasik árottak így vagy úgy a lányának.

Szerintem ez nincs nagyon mit csodálkozni rajta, ha egy kapcsoltanak vége, ne várd el hogy akár a család is ugyanúgy viselkedjen veled mint mikor még együtt voltatok!


20L

2010. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Értelmetlenül, összefüggéstelenül írsz, nem látom benne a logikát.

Ez pl. mit jelent?

Szval mondtam neki h a tescoban van-e ízzókészlet a kocsiban.

2010. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nagyon jól elvoltunk.Hülyéskedtünk.amikor szakított velem a volt Bnőm akkor az apja másnap felhívott mert teljesen kiborultam.Lehet a volt bnőn nem akart látni.És nem akarta h maradjak(beszélgessünk).
2010. szept. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!