Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ha egy pasi már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha egy pasi már az 5. randin megemlíti a szexet?

Figyelt kérdés
A srác 23 éves.Én komoly kapcsolatot szeretnék,nem szeretem az ilyen kalandokat,és félek hogy csak leakar fektetni.
2008. dec. 15. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor is azért szoknak az emberek többnyire mindenről nyíltan beszélgetni...Nem baj, ha megemlíti. Az már fontosabb, hogy hogyan tálalja, pl. mondja, hogy leszeretne már veled fekudni, vagy kiváncsi milyen lenne veled az ágyban, esetleg olyan szöveggel jön, hogy ő nem bír ki sokat szex nélkul. Szerintem mond el neki, hogy te komoly kapcsolatot akarsz, nem pedif futókalandot....
2008. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hm... Szerintem akkor már bőven ideje.

Saját példa: évek óta együtt vagyunk már a párommal, össze is házasodtunk, és tökéletesen megvagyunk, imádjuk egymást, tehát egy teljesen jó kapcsolat... de mégis, annó, amikor megismerkedtünk, a 3. találkozásunk estéjén már ágyban voltunk. És nem azért, mert én valami hatalmas nagy Casanova lennék, hanem egyszerűen mert már a legelső pillanattól fogva éreztük, hogy minket egymásnak szántak.


És, mint mondtam, azóta már több év eltelt, házasok vagyunk, és tökéletesen megvagyunk...


De persze ha te nem érzed úgy a sráccal, hogy ennyire egy húron pendülnétek, akkor persze lehet még az 5. is korai... de NEM azért, mert ötödik, vagy mert akárhányadik, hanem azért, mert TE még nem érzed úgy, hogy itt lenne az idő.


Amikor úgy érzed, akkor - nem előbb, és nem később. De ez nem attól függ, hogy hányadik randi, hanem csakis tőled-tőletek.

2008. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen:Ha lefekszel vele az 5. alkalommal,vagy 500. alkalommal....ha jó volt minden akkor ezután is jó lesz,ha rossz,akkor az hiába vársz 1 évig vele,ugyanugy lelép,mint ha az 5. alkalommal feküdtél volna le vele
2008. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a pasik még flörtöléskor is képesek megemlíteni a szexet :D és ez nem csak azt jelentheti h csak pár alkalomra kellesz neki, hanem jelentheti h ilyen a stílusa és kész... van 1 ismerősöm, folyton a szexxel viccelődik (és belekeveri az éppen szobán belül tartózkodó legközelebbi lányt), de már 2 éve együtt van a barátnőjével :)
2008. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyikünk nem beszél szexről, az nem őszinte. Ugyanannyit jár az eszünkben a szex, mint a nőknek amúgy, csak a legtöbb nő még véletlenül sem hozná föl a témát, mégha falra mászik is a szexhiánytól.
2008. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
attol fugg, hany evesek vagytok. 23 evesen, ha neki mar ugysem az elso lenne, akkor az 5. talalkozas utan nem nagy dolog, ha le akar veled fekudni. ha mar neked sem az elso, akkor vegul is mit akartok csinalni, egymas kezet fogva setalgatni.
2008. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!