Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitani akar? Vagy csk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani akar? Vagy csk egy kicsit húzza az agyam?

Figyelt kérdés
Tegnap összekaptunk a barátommal és azt mondta,h felejtsem el.Majd felhivtam akkor meg úgy tett,h mi van ha ez a vonat már elment?utána meg,h majd ma csörög és ha úgy van akkor menjek hozzájok és köszöntsük fel az anyukáját.Most beszéltem vle,h menjek e akkor ki elé,de még nem tud semmit.kérdeztem,h jön e ma erre azt mondta,h lehet nem tudom még,de szerintem sejted te a dolgokat nem kell itt értetlenkedni.Most mit akarhat akkor vajon?
2010. szept. 10. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ennek szakítás szaga van sajna....
2010. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek.De tegnap mikor mondtam,h szerintem vége van arra meg azt mondta,h ezek szerint ezt szeretnéd.
2010. szept. 10. 13:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én volt párom is mindig ezt kérdezte mikor veszekedtünk, hogy "ezek szerint ezt szeretnéd?" mert én is mindig mondtam hogy akkor hagyjuk az egészet, de én komolyan is gondoltam csak mindig féltem neki megmondani, de végül szétmentünk. 2és fél év után..
2010. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De én nem szeretném ha szétmennénk.nagyon sokat jelent nekem.
2010. szept. 10. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor pedig le kell ülni és megbeszélni a problémát, megbeszélni kinek mi a baja, és akkor hátha jobb lesz.
2010. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gabriell88 ***** válasza:

te érzed, te látod, hogy hogy mondja azt ki hogy "ezek szerint te ezt akarod"

De nekem erről az ugrott be elsőre, hogy ő azt szeretné, hogy te mond ki, így leveszed a felelőséget róla, és nem lesz büntudata, hisz te is ezt akartad.. szal érted, fordított pszihológia..

Sajnálom..

2010. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy őt érdekli mit akarsz.Naív kislány.Lapáton vagy,csak még nincs a segged alá tolva.Próbálgasd ultrakönnyű szárnyaidat,mert hamarosan repülsz.
2010. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én azt sem értem, hogy egy kapcsolatban hogy lehet veszekedés. Én a barátnőmmel már 6 hónapja járok és még semmi veszekedés nem volt, mert nincs miért, annyira jól megvagyunk pedig én olyan vagyok, hogy ha valami gondom van akkor a szemébe mondom.

A sok veszekedés miatt úgyis szét fog menni egy kapcsolat.

2010. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

elég nyilvánvaló,h mit akar. ennél már csak az lenne egyértelműbb ha azt mondaná h TŰNJ MÁR EL TE HÜLYE NEM IGAZ H NEM ÉRTESZ A SZÓBÓL!!!!


bocs nem bántásnak szántam de annyira nyilvánvaló h azt akarja h lépj már le és hagyd békén..

2010. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hárítani akar. Épp hogy rád nem szól, hogy te mondd ki...pff...elég érdekes lehet a gyerek:S Tedd lapátra minél hamarabb!

19/l

2010. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!