Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye vagyok hogy mindenképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok hogy mindenképp megoldást akarok találni?

Figyelt kérdés
csak hétvégenként tudunk talizni a kedvesemmel, és most úgy jött össze, hogy programja van, én meg próbálok alkalmazkodni is, meg lehetőségeket keresni. talán az utolsó jó is lesz, de ez nem sok ha már vagy 2-3-4 megoldást felvázoltam?:)
2010. szept. 9. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én értelmi fogyatékos vagyok és nem értem mit kérdezel.
2010. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom előzőhöz.
2010. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

elvileg nem találkoznánk, de akkor 2 hétig nem látom ami sok, ezért mindent kitalálok csak hogy tudjunk együtt is lenni. így érthető?:D

lehet én is fogyi vagyok

2010. szept. 9. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, természetes, hogy vele akarsz lenni ha szereted, miért lennél hülye?
2010. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kamuuu ***** válasza:
Gyépé harc amúgy nem vagy hülye:D
2010. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na most én is ebben a helyzetben vagyok és épp azon gondolkodom, hogy kiszállok ebből az egészből, mert ez nagyon nem pálya.
2010. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és utolsó te lány vagy vagy fiú? és miért? én szeretem...de ha máskor is nélkülem csinál programot és amiatt nincs tali csókolom:(
2010. szept. 9. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok elég rövid ideje tart a kapcsolat, de még sosem éreztem ilyen hamar senki iránt semmit. Vele nagyon hamar kialakult, de engem ez a helyzet megőrjít és ezért gondoltam azt, hogy lehet jobb lenne nélküle. Persze tudom küzdeni kell meg minden, de ez így eléggé nehéz.
2010. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi hogy visszaírtál! nekem erről az jut eszembe, hogy én például sokkal jobban tudom értékelni, ha nem megy minden egyszerűen és simán. és akkor olyan jó ha mégis összejön. és én őt nagyon szeretem, van hülyesége de az is olyan unalmas lenne ha nem lenne:D ha nem őrülsz bele akkor ne hagyd abba:) kell kicsit szenvedni is
2010. szept. 10. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!