Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom "büntet" napok óta,egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom "büntet" napok óta,egy el el alvásért ez normális ennyire?

Figyelt kérdés

3 hónapja kezdtük újra barátnőmmel,ő keresett fel,mizu velem,tali stb..bevallotta megbánta amit 1 éve csinált,félre lépett és aztán eléggé füstbe is mentek a dolgok ott.Aztmondta rájött meg tanult a dolgokból és tud külömbséget tenni ember között,én vagyok az a személy aki jó volt hozzá és családjához és nem akar pofára esni újra. Ezt így mondta, sírt stb.Adtam neki esélyt,nem hántorgatom a múltat fel meg nem nyomozgatok utána bízom benne.

Pár napja volt egy apró "hibám",meg beszéltük elmegyek hozzá késő du,de elaludtam sajna,az nap kora hajnalban 3 kor dolgoztam.

És így késve mentem volna hozzá,elnézést kértem többször is,de érzem rajta hogy azóta másképp viselkedik,oké adja vissza kis durci belefér,most előszőr történt ilyen. De hát már lassan 1 hete egy el alvasért,és amiket mesélt elődömről amit csinált vele,hogy mindenbe be korlátozta szabadságát kivel beszélhet,szüleinek mit írjon meg ilyenek.Ez szinte semmiség tőlem,emberből vagyunk.Még előtte teljesen rendben volt minden ahogy keresett és ahogy az nap be csúszott ez a baki,mintha nem tudná túl tenni magát,ennél szerintem vannak súlyosabb dolgok is az életben..


2022. jan. 26. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Ott elszúrtad hogy visszafogadtad.


Fullra papucsnak nèz, akivel azt csinàl amit akar. Èn kukàznàm a helyedben...

2022. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem is szeret.

Eleve meg is csalt, aztan minden kis szir sz.r is idegeíti benned.

2022. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy rajtad töltse ki a frusztrációját és büntessen.
2022. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress inkább egy nőt. Ez egy önző kislány, akinek csak épp nem akadt más
2022. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Megcsal, az új pasi nem vált be (gondolom újabb megcsalás, vagy más téren volt rossz), így jó a szamár is, aztán meg megjátssza a hattyú halálát.

Igazi főnyeremény a csaj.

2022. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Furcsa még az,hogy 1 éve mikor borult a bili hasonlóan viselkedett,mar fel tettem a magamban a kérdést,most újra még is csak lehet-e a képben valaki? Vagy tényleg vissza akarja adni. Állítólag nem haragszik,be vallotta nem esett jól,rendben meg értem,de valahogy az élő kép máshogy tükrözi vissza. Meg akkor miért akartam újra engem ha nekem ennyire magasra van emelve a mérce? Mert inkabb neki kellenne tepernie szerintem hogy ne éreztessen semmi olyat a múltból
2022. jan. 26. 10:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért akart visszakapni, mert pofára ejtették páran mialatt külön voltatok és mivel egy éretlen, kapcsolatfüggő pitsa, ezért képtelen egyedül meglenni és mivel te extra türelmes és jó fej voltál vele így jó leszel amíg megint nem lesz szerelmes.

Teljesen hülye vagy, ha így hagyod magad lábtörlőként kezelni és belemész ezekbe az ostoba hatalmi játszmákba. Nem azt mondom, hogy hagyd ott, de kőkeményen tedd helyre - meglátod, hogy utána ő fog neked pitizni.

2022. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen emberrel újra sem kezdtem volna. Egyébként azok szoktak a legféltékenyebbek lenni, akik megcsalják a másikat. Akartam is írni, hogy gyanakodhatsz erre, de ezek szerint már meg is történt
2022. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzá szólónak: igen már át futott rajtam ez a kérdés sajna újra. 1 éve is ez volt be igazolódott. Úgy voltam vele mikor be vallotta a dolgokat meg törten,hogy jó oké le nyelem,őszinte volt. Hát... Most kb úgy érzem hátba akar hasonlóan döfni, pár napja pedig szentül esküdözött mindent,hogy tök rosszul élt meg sok mindent,újra nem akarja
2022. jan. 26. 11:28
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. A csaj egy vesztes. Te meg akkor jàrsz jòl, ha megszabadulsz tőle
2022. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!