Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátomat, hogy járjunk el sétálni is?

Figyelt kérdés
A barátom nem akar délután, estefele kijönni sétálni a városba. :S Csak kocsival elmenni bowlingozni vagy beülni valahová. De ő nem jön sétálni, mert, hogy ő nem fög kint csövezni a városban, mint a sok csórógyerek. :S Hogy beszéljem rá, hogy menjünk ki legalább néha sétálgatni?
2010. szept. 9. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Az autó motorterében van valahol egy elosztófedél. Na azt kapd ki és ásd el jó mélyre. Mindjárt sétálni fog.
2010. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
XD Vicces
2010. szept. 9. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem cssak én vallom azt, h aki 50méternél többet gyalogol az csavargó.

Am nem hiszem, h valahogy is rá tudod venni, max ha elromlik az autó...

2010. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne egyenlő a sétálás a csövezéssel ?

Úr isten ...

Én is általában mindenhova saját kocsival megyek és nem vagyok csóró gyerek , mégis szeretek mindenfele sétálni a városban és sose éreztem azt hogy ettől kevesebb lennék .

Mond meg neki , hogy csak akkor van szex ha elmentek sétálni , a nőknek ez a fenyegetőzés mindig bejön :P

De komolyabbra fordítva a szót , akkor se lenne hajlandó , ha kultúrált helyre mennétek el sétálni ? Akár aquincum , vagy a budai várba , vagy ha nem Bp -iek vagytok akkor vmi helyi látványosságba .

Vagy szimplán ilyen bűn unalmas a csávód , és ilyen rohadt lusta :P

24/f

2010. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress másik barátot magadnak.Ha szerinte a séta a barátnővel, a csóró gyerekek sportja, akkor a barátod egy f@szfej.
2010. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mond azt, h csak akkor fekszel le vele ha sétáltok!
2010. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fura gondolkodása van... Zsarolni sosem szerencsés dolog. Nem tudom, hogy ez elegendő ok-e a szakításra, de annyi figyelmesség, odaadás szorulhatott volna belé, hogy ha sétálni akar a barátnője (ami valójában szép dolog, én is szeretem, sajnos jobbára egyedül űzöm), akkor azért néha lemond az autózásról. 24f
2010. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Váci utcában sétálgatni tényleg csoróság oda kocsival hogy megy be? Egyszerűen ilyen helyre másképp nem lehet eljutni csak gyalog.
2010. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A párommal az első randin pont a sáta volt a vita tárgya, így indult. Én sétálni akartam, ő beülni valahova, végül sétáltunk. :P Este felhívott nincs-e kedvem holnap is egy sétára, mondtam, h. most üljünk majd be valahova, hiszen ő nem szeret sétálni, erre ő: már szeret.:D Azóta együtt vagyunk és rengeteget sétálunk.

Szerintem beszéld meg vele, hogy ő is engedjen, néha menjen veled sétálni, máskor meg az legyen, amit ő akar. Ha egy kapcsolatban nem lehet kompromisszumra jutni, hogy mindenkinek jó legyen, az nem hosszú életű és jobb is így!

2010. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pfff azért ne szakits vele mert nem akar menni sétálni
2010. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!