Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Gondolatolvasóna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Gondolatolvasónak kellene lennem? Esélytelen ^^

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult már elő olyan, hogy beszélgetek barátnővel, barát nővel (érted?:D), ismerős csajjal stb. és elkezdenek mesélni valamit amiből én 1 kukkot nem értek, mert kihagy nagyon fontos részleteket... Mikor meg rákérdezek azt várja el, hogy tudjam miről van szó. Ilyenkor mégis mit kéne csinálnom? Mert próbálkoztam egy ideig azzal, hogy megpróbáltam kitalálni, de visszafele sült el, és még be is pöccent rám... De az is baj, ha rákérdezek, hogy ez most hogy van, meg hogy mi a baj?


Veletek fordult már elő ilyen?

Hapsi vagyok :D


2010. szept. 9. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gondolatolvasó vagyok, tehát nekem könnyű.
2010. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Igen, konstans jelleggel. Oka: nőből vannak. Racionalitást ne keress, fel kell mérni az egyes példányok viselkedésmintáját, és az az által meghatározott válaszokat kell adni.
2010. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bólogass és helyeselj. Alkalmazd az "igen, aha, persze, naná, igazad van" kifejezéseket, véletlen szerű sorrendben.


Ha meguntad, keress másik lányt akivel tudsz normálissan beszélgetni!

2010. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A női logikát ne is próbáld megérteni , mert csak bele fog fájdulni a fejed . Csatlakozom az elöttem szólóhoz , bólogass , és mosolyogj mintha érdekelne mit mondasz , aztán keress egy olyan nőt akit meg is értesz .
2010. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó megoldás, viszont engem érdekel, hogy mi bántja, mi a sztorijának a lényege, egyszóval én szeretnék odafigyelni rájuk, de akármennyire erőltetem az agyam, nem tudok rájönni, hogy mit szeretne kihozni a mondandójából :D
2010. szept. 9. 14:42
 6/10 anonim ***** válasza:

figyelj én lányból vagyok és én nem értem a női logilát. szóval te még csak ne is álmodj arról, hogy megértsd. kérd meg, hogy magyarázza el részletesen. talán megteszi...

L/18

2010. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De érdekes, a nővéremet simán megértem, meg vele ki tudok jönni tök jól, tudom mit akar, vagy biztos azért van mert a testvére?:)
2010. szept. 9. 15:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Addig örülj, amíg nem érted!

Szerintem egy nő mondanivalóját csak egy másik nő tudja megérteni :) A pasik dolga nem ez, és ez így van jól!

2010. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
(Ez csak egy példa) Akkor a problémákat is oldja meg mással, ne velem? :D
2010. szept. 9. 15:51
 10/10 anonim ***** válasza:

hát nekem meg mániám mindent ötvenszer elmondani tök részletesen :D engem lehet megértenél:D

22L

2010. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!