Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes úgy együttmaradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy együttmaradni valakivel, hogy ő nem szeret?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerek egy srácot, nemrég összejöttünk, bár ritkán látom. Pár napja azt mondta, hogy szeret engem, de aztán tegnap bevallotta, hogy mégsem szeret, mégis velem maradt, időt adva magának, hátha kialakul. Viszont én szeretem őt, és nagyon fáj, fáj úgy megcsókolni, megölelni, hogy tudom, hogy ő semmit sem érez ennyi idő után. Van ennek a kapcsolatnak még valami esélye? Érdemes így vele maradnom, annak reményében, hogy hátha belémszeret? Vagy ha 2 hónap alatt semmi, akkor már nem is fog? Azt mondja, hiányzom neki, amikor meglát, csak szorít magához 10 percen keresztül. Ha megkörnyékez egy fiú, akkor féltékeny és félt engem, de mégsem szerelmes, hiába akarja. Van így értelme?
2010. szept. 9. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Chewbacca védelem. Van ennek így bármi értelme?
2010. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ha szenvedsz akkor nincs.

lehet más jobban szeretne mondjuk

2010. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neharagudj, de ennek így semmi értelme, hagyd ott, és mondd neki, hogy úgy adsz neki időt, hogy közben nem találkoztok, csak akkor fog rájönni, ha szeret, ha nem lát, és ha addig míg nem találkoztok jól el van, nem hiányzol nem akar veled lenni, és nem alakul ki benne az hogy szeret, ne legyél vele. Így csak magaddal szúrsz ki, neked sem jó így.
2010. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is pont emiatt vagyok bizonytalan. :(
2010. szept. 9. 11:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő ezt pont úgy akarja "kezelni", hogy ma is meg holnap is velem akarja tölteni az egész éjszakát. :S De jövő héten úgysem lát egy hétig kollégium miatt.
2010. szept. 9. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele.
2010. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

NEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!RÚÚÚÚÚÚÚGD KIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!A PICSÁÁÁÁÁÁÁBA!!!!!!!!!!!


Remélem elég egyértelmű hogy mit kell tenned.

2010. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!