Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti örültök ha plüsst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örültök ha plüsst kaptok ajándékba?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves lánynak lenne az első ajándékom. Persze nem csak a plüsst adnám, ez csak a ráadás lenne. 1 hónapja vagyunk együtt. 2 hét és itt a névnapja.


Ti örülnétek ha plüsst kapnátok? Kort írjatok légyszi.

És melyik a legjobb ötlet szerintetek? Plüss cica, maci, kutya, micsoda?:D


2010. szept. 8. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Én örülnék, nagyon szeretem a plüssöket :D

De sokan nem...


Amúgy sztem mindegy mi, nekem bármelyik jöhetne ha aranyos :D

2010. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én örülnék ha a áromól plüsst kapnék..:) marcsak azért mert ha nem alszuink együtt azzal tudok aldni ami picit "helyetesiti őt" (bár nekem azért jó mert a párom parfümjéből fujtam rá és igy érzem az illaát is:))

Nekem egy olyan közepes méretű macim van bár én maci mániás vagyok én azért kaptam ezt, de azt már csak te tudod hogy a barátnőd mit szeret...:)

2010. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki az biztos :) szerintem a maci a legjobb :)...nagyon cuki kis ajándék...és ha még melléje lesz valami szerintem nagyon fog örülni de főleg annak hogy gondoltál rá...a szándék a lényeg :)


16/L

2010. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze,de olyan plüss legyen ami sehol sem szúr, és nem durva a szőre sem, hanem jó puhi. és a mérete olyan átölelhető legyen,ne túl nagy de neis apró
2010. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a maci legyen, aranyos ötlet, én biztos örülnék neki:) 20/l
2010. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Max. plüsstehénnek, plüsskutyusnak vagy plüsscicusnak. :) De plüssmacinak nem. :D
2010. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék bármilyen plüssnek, ha a barátom adná:) Tuti azzal aludnék este:) Amúgy ha szereti az illatodat, akkor esetleg fújhatsz rá egy picit, h egy kicsit érződjön rajta, de ne annyira h elkábuljon, mikor alszik vele:D És külön aranyos, hogy már 2 héttel névnapja előtt gondolsz rá:)
2010. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából nekem annyi plüssöm van, hogy mindig azt mondom, h nem kell már (meg egyébként is, már kinőttem belőle). De ennek ellenére ha kapnék, biztosan nagyon- nagyon örülnék neki :D Egyébként a mackók és a bárányok a kedvenceim :)

Most ez tetszik nagyon: [link]

2010. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!