Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutassam be a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam be a párom a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Én még soha nem hoztam haza senkit és nem tudom a szüleim hogy reagálnának én már ismerem az ő szüleit ő is látta már az enyémeket meg bemutatkozott nekik még a nyáron (7 hónapja vagyunk együtt) de most már meg említette hogy szeretne itt aludni a 7végén! és nem tudom mit mondjak a szüleimnek vagy csak egyszerűen állítsak haza és mondjam hogy filmet nézünk had maradjon itt vagy nem tudom?!
2008. dec. 15. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én először megbeszélném a szüleimmel, hogy szeretném bemutatni nekik X-et. De azon az estén még szerintem ne aludjon ott. Bár nem tusom, hogy hány évesek vagytok, a szülők tudják-e , hogy jártok-e, a szüleid tudják-e, hogy nála szoktál aludni.
2008. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Srapnel ***** válasza:
100%
Ha a szülők konzervatívak, akkor mutasd be egymásnak őket (szülőket a párodnak és fordítva), de ne aludjon ott. Ha a szülők liberálisak és meginvitálják a fiút (ritka eset), akkor ok. Mégiscsak a szüleid "háza".
2008. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Mond meg a szüleidnek, h szeretnéd mondjuk pénteken bemutatni a barátodat, de nem akarsz nagy feneket keríteni neki. Aztán odamész, anya, apa, ő itt józsi, józsi, ők itt a szüleim, kati és sándor. Aztán kézfogás, puszi, majd irány szobára :)
2008. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szólj nekik, hogy szeretnéd nekik bemutatni a párodat, akivel már egyszer találkoztak a nyáron, most ő a párod stb, kérdezd meg mikor vannak itthon mindketten stb

de szerintem se aludjon ott elsőre

2008. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány évesek vagytok de 7 hónap után szerintem tényleg be kellene mutatni öket! :) Én a barátom szüleit már az első hétem megismertem és fordítva. De sztem se kéne rögtön az első alkalommal ott aludnia, azzal még várjatok egy kicsit, majd ha a szüleid jobban megismerik.
2008. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy engedték két hónap után, hogy a barátomról addigra minden lehetséges dolgot tudtak, és megkedvelték, és még akkor sem örültek neki; csak kényszerhelyzet volt, nem tudott hazamenni. Fél év után invitálták ők maguk. Szerintem előbb ismerjék meg egymást rendesen, mert ha meg is engedik, feszültséget fog kelteni ez az egész (legalábbis nekem ez a tapasztalatom).
2008. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
"ittenvan a Dezső oszt hagyaluggyonmánitt!"
2008. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na megbeszéltem a párommal most szombaton fog kijönni de nem alszunk itt elmegyünk bulizni csak eljön itt leszünk picit és megyünk! Apu nem lesz itthon csak anyu! Kí

váncsi leszek mi lesz!:)

2008. dec. 16. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Majd írd meg! :)

Az én párom virágot is vitt anyunak, csak egy szálat.

2008. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!