Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sírom el magam szeretkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírom el magam szeretkezés után?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom, csodásak az együtt töltött percek, és mégis itt ez a hülyeségem. Nem tudok rá magyarázatot adni, hiába kérdi, miért sírok... rém butának érzem magam, nem szeretném ezzel eltávolítani magamtól. Mással is volt ez így egy új kapcsolat elején?
2010. szept. 8. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem
2010. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
talán eszedbe jut, milyen kövér voltál gyerekkorodban?
2010. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kamuuu ***** válasza:
51%
érzelmes vagy ennyi megkell szokni nekem semmibajom nem lenne vele:D
2010. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nyugi ez normális!!! azért van mert annyira szeretitek egymást! az érzelmeid túlcsordulnak,ennyi :) boldogsághormon :)volt már h sírtál egy filmen? ha igen azért mert meghatott vagyis érzelmileg megindított. a szeretkezés ha szerelemmel történi megindíthat. ne szégyelld. legközelebb mond meg neki h ezért van :)
2010. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szex boldogság hormonokat szabadít fel. Egy jó szex után simán elsírhatod magad. Csak a hormonok. Velem is volt már ien.
2010. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
engem kikészítene ha a barátnőm állandóan bőgne szex után. szerintem próbálj meg róla leszokni.
2010. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
:) én is szoktam sírni útánna túl szerelmes vagyok..ennyi :)
2010. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszer én is elsírtam magam szex után.A tudat,hogy együtt vagyok azzal,akit teljes szívemből szeretek.Bennem van és eggyé válunk :-))))


No,hát ezért.Túlzott boldogságérzet :-D

2010. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, még a bolond embereknek is :). Egy kissé megnyugodtam, de szeretnék leszokni erről, mert azért kínosan érzem magam egy kicsit :).
2010. szept. 8. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!