Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex nincs érzelmek nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nincs érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés

nekem egy 18éves lány ismerősöm ezt mondta de közbe meg elég sok mindekivel összefekszik...

na mindegy a volt bnőmröl lenne szó 15 éves,és 1 évet voltunk együtt megunt és dobott csak úgy hirtelen!Ez volt kb 2 hónapja.

Napokba írtam neki msn-n,hogy hiányom van azt írta neki is de az esélytelen,hogy köztünk lessz valami(eddig én voltam neki az első más nem volt,és úgyahogy működött a szex is régen)

Na most ő azt mondta nekem nem lessz ribi!

De ha mondjuk elmegy bulizni,és összefekszik valakivel akkor azt majd minek lehetne nevezni??vagy hogy oldja meg máshogy a hiányt(nem masztizik tudomásom szerint)!?


2008. dec. 15. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ne aggódj meg fogja oldani! :P;)
2008. dec. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Az érzelmeket és a szexet külön lehet választani. Sokan nem képesek rá, de még többen vannak, akik igen. Ettől, még nem lesz erkölcstelen az ember, hogy megadja a testének azt, amire szüksége van.
2008. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, szexelni lehet érzelmek nélkül, de szeretkezni nem.

Az a szomorú, hogy sokan nem érzik a kettő között a különbséget.

2008. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szex=érzelmek nélküli "közösülés"

Szeretkezés=ebben minden benne van...

Én ez utóbbit részesítem előnyben.Ha valaki csak kicsit is értékeli önmagát,nem kezd bele az elsőbe.

2008. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van szex szerelem nélkül is.Szerintem a különbség annyiban rejtőzik,hogy a szex egy kaland,jó esteben csodás,orgazmusokkal tlei éjszaka kivánatos partnerrel.Reggelre a szép emléken kivül nem marad semmi,tulajdonképpen egy rövid és sovány vigasz a testi szükségletek kielégitiésére.A szeretkezést definiálja mindenki maga :)
2008. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!