Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fiatal vagyok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fiatal vagyok még hozzá?

Figyelt kérdés
15/L és a szüleim nem engedik h legyen barátom szerintetek?akorombelieknek már régota van pasijuk
2010. szept. 8. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megengedik, ha nem, úgy is lesz, ebbe nem szólhatnak bele. A gyerek "csakazértis" alapon azt csinál, amit akar. Ha szeretnél egyet, akkor hajrá. Ha nem fogadják el, akkor az csak az ő hibájuk. Még nem szoktak hozzá a mai tinédzserek szokásaihoz.
2010. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem már 12 évesen volt barátom, nem tudom mit gondolnak, hogy mikor kezdj el ismerkedni. Sok barátom volt onnantól kezdve, de csak 18 éves koromban feküdtem le először az első komoly barátommal, és azzal is fél évet vártunk, míg megtörtént. Szerintem kicsit maradiak a szüleid, vagy pont attól tartanak, hogy amint lesz barátod, egyből meg is történik az a dolog. Mondjuk ha Te szeretnél barátot, akkor abba úgyse tdnak beleszólni, maximum, ha fel akarod vinni hozzátok és nem engedik.

De én szurkolok, hogy nyugodt szívvel tudjál ismerkedni, és kapcsolatokat kialakítani! :)

2010. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy fiatal hozzá, csak a szüleid féltenek ne hogy olyannal jöjj össze aki pl. majd nem minden nap berúg, vagy kis turzással hatósával szívja a cigit, szóval nem azért nem engedik a dolgot a szüleid mert túl fiatal vagy hanem mert féltenek, csak ha ezt mondják nem lehet azt mondani hogy anya én tudok vigyázni magamra..., de ezért ne utáld meg őket vagy bármi ilyesmi hisz ez mutatja hogy nagyon szeretnek...:), meg más egy fiúnál mint egy lánynál... hát remélem tudtam valamit segíteni... :)

16/F

2010. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na figyelj jól. :)

A szüleidet nem kell megkérdezni ilyesmiben, ők halálukig fognak félteni téged. Ha jól alakul egy sráccal, akkor összejössz vele, és találkozgatsz vele. (otthon azt mondod barátnődnél, moziban vagy) Nem nehéz hidd el :)

És ne azért legyen "pasid" mert másoknak is van.

15/F

2010. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi köszi!utolso nagyon köszi
2010. szept. 8. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
én a 16:40 es vok... nem tom most ki volt az utolsó de szívesen... xD
2010. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16:40-nek irtam vagyis neked :D
2010. szept. 8. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:
oks :)
2010. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én még mindig a 16:40-es vagyok, csak annyit szeretnék mondani hogy ne azt a példát köves mit az én volt "barátnőm" (nem úgy volt barátnőm, csak szó volt randiról de a szülei miatt nem jött össze.. ), ha tetszik egy srác és szerinted rendes... akkor besz. vele meg minden... mert az én barátnőmnek is ez volt a baj... és emiatt... legalább 3x mondta hogy ne ne fojtásuk, semmiféle beszélgetést sem, mert hogy ilyenek a szüleim..., hát egyszer el hívott egy ilyen "ünnepségre"... a családja vitt minket és hát a szülei meg kedveltek meg minden... rendesnek tartanak..., de most a lány nem besz. velem szóval jah... (Y) ilyen is van... csak azért mondtam ezt mind el... hogy ha valakit télleg szeretsz... akkor ne akadályozzon meg senki sem, se barát... se semmi... hisz később lehet hogy elfogadják a barátodat....
2010. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!