Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy a problemaaa, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a problemaaa, mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés
Sziasztok Mit tegyek Szerelmes vagyok 1 pasiba ..azzal meg semmi baj sincs csak o 17evvel idosebb szal...en nem tehetek rola annyira rendes cuki aranyos ..velem is tok kedves..de van csaja...szal segitsetek mit tegyek hogy felejthetnem el? meg mar ez a 3ev h szeretem...es senki masra nem gondolok nappal ra gondolok ejjel vele almodok..ez nan szar...szal segitsetek mit tegyek?...:( 14L
2010. szept. 8. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kuldje mar arrol a pasirol egy kepet. olyan kivancsi vagyok milyen az a fazon, aki tetszik egy 14 eves lanynak. De komolyan. Mit lathat egy gyerek, egy felnottben?:S
2010. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem kerüld el úgysem tudsz sem testileg sem lelkileg támaszt adni neki..:S

sajnálom(nem sértésből írom ezt nyugi:D )

csak tényleg ez a helyzet:S

a legjobb ha nem találkoztok/beszéltek aztán pár hét és túl teszed magad rajta:)

keress korban hozzád illőt őt meg verd ki a fejedből..:)

másik dolog meg hogy ha egy értelmes férfiról beszélünk..nem valószínű, hogy 1ilyen fiatal lánnyal összejönne..

minden esetre sok sikert neked:)

17/L

2010. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
ha neked ez nagy probléma, akkor még nem ismered a Neptunt:D
2010. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hat bocsi kepet nem kuldok mert akk kiderulne h ki o...de

Tudod hat azt en sem tudom mi fogott meg benne..de egyszeruen...Aranyos...pont az ijen pasik jonnek be es ck o az eggyetlen aki igy nez ki feete haju szemuveges 180cm kb...szal....ez van ijen az elet..nem tehetek rola...:'(..remelem 1x elfelejtem es egy korombelit talalok aki ugyanigy fog kinezni :)

2010. szept. 8. 11:31
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
kamu:))
2010. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Majd ha harmincegy éves leszel találsz olyan korodbelit aki úgy fog kinézni.
2010. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi :)..Bizom en is benne!
2010. szept. 8. 11:46
 8/11 anonim ***** válasza:

ijen????? Inkább tanulj egy kis helyesírást..Megsúgom neked,hogy a legtöbb férfi szereti,és fontosnak tartja,hogy a nő okos,művelt legyen..A butákat csak dugni jó..

Egyébként 14 évesen jobban jársz ha elfelejted a pasast,mert biztos nem érdekli a te gondod..Vannak veled egykorúak is..De inkább tanulj...

2010. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy 31 éves pasi szerintem semmi komoly dolgot nem akarna egy 14 éves kislánytól. Verd ki a fejedből, én is csak ezt tudom mondani. Max. ha van annyira tahó, hogy egyszer-kétszer lefektet, akkor sem fogja a barátnőjét miattad otthagyni (aki gondolom korban azért jobban illik hozzá), mert valószínűleg azért tőle több mindent megkaphat szellemileg, testileg, lelkileg, mint egy kislánytól.
2010. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
IGAZATOK VAN MINDENKINEK..Koszi szepen mindenkinek puszi...:) :D
2010. szept. 8. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!