Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most járunk vagy ezt túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most járunk vagy ezt túl korai kijelenteni?

Figyelt kérdés
volt egy fium,szakítottunk egy évvel ezelött,most volt nyílt nap a sulijukban,ahova én is elmentem.sajnos nem tudtam vele beszélni.de az egyik osztálytársa a barátnöm.meg kértem a barátnöm hogy adja oda a fiunak a számomat,és moindja meg neki,hogy hívjon fel.fel is hívott,ez volt 5 napja,azóta mindennak beszélünk telon,mertö nem idevalósi,de nem lakik annyira messze.tegnap 1,5 órát beszéltünk telefonon ugy hogy ö hívott,mikor bucsura került a sor,egyikünk sem akarta letenni.sok mindent megbeszéltünk,de az nem volt téma,hogy akkkor mi most járunk vagy nem.jövöhéten fogok vele talizni.mindenki kérdezi hogy most járunk? én meg nem tudok rá felelni...nagyon szeretem euzt afiut...szerintem ö is engem.
2008. dec. 14. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hasonló helyzetben lennék, én még nem tekinteném járásnak:D de ez több mindentől is függ szerintem
2008. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem tekinteném járásnak.
2008. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
detto, mégpedig azért nem mert ahhoz testi kontaktus kell (nem szex) egyszerű testi kontaktus, egy kézfogás egy csók, egymás szemébe nézés. Látnod kell rajta, hogy szeret, addig semmiképp nem nevezném járásnak míg nem bizonyosodsz meg róla, hogy szeret! Hívd el valahova, ne várd meg míg ő hív;)
2008. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Srapnel ***** válasza:

A járás nem mindig deklaratív dolog, nem egy papír, ami kimondja, miután rányomta a közjegyző a pecsétet.


Szerintem akkor jár két ember egymással, ha mindkettő igen-nel felel az arra vonatkozó kérdésre.

2008. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!