Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat? Hülyít engem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Hülyít engem is meg a barátnőjét? (bővebben lent )

Figyelt kérdés
Na szóval van egy fiú akit egyik haveri társaságban ismertem meg.Nagyon megszerettem ,sokat hülyültünk,elvoltunk.A találkozásunk után egy hétre rá felvettem msnre.Rengeteget beszélünk ,általában ő ir rám.És olyanokat ir hogy imád becézget meg ilyenek ,és kezdem már nem barátként szeretni.Találkozni szeretne velem gyakrabban,mozizni stb.Csak az a bökkenő hogy van barátnője ,és jólesik amiket ir de mikor meglátom a szemüzijét hogy :szeretlek kicsim stb .. kicsit elgondolkozok.Nem szeretnék ribanc lenni és rámászni egy foglalt pasira,ez eszembe sem jutott, de ha igy folytatja felkavarja az érzéseimet :/Egyik nap megkérdeztem hogy 'és mitcsinálsz ma?' erre a válasz az volt hogy barátnőmhöz készülök szivemcsücske ^^ ..most ez a srác hülyit engem is meg a barátnöjét is vagy mi?Normális válaszokat szeretnék kapni ,köszönöm:)
2010. szept. 8. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem hülyít. Valószínűleg kicsit el van telve magától, azt hiszi, hogy minden nő őt akarja... Szerintem ha jót akarsz magadnak, akkor nem mész bele semmibe vele.
2010. szept. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Mond meg neki hogy válasszon te vagy a csaja és beszéljetek msn-en hármasban ha a csaja meghallja hogy miket írkál neked sztem úgyis dobja de akk má nejárj vele csak hülyít szal sztem vedd át az irányítást vedd fel a kapcsolatot a csajával és csesszetek ki vele rendesen
2010. szept. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha tudod hogy foglalt, miért fogadod a közeledését? Miért hagyod hogy becézgessen? Legyen benned tartás, és mondd meg neki, hogy majd becézgethet, ha már szabad lesz. Saját magadat minősíted azzal, ha hagyod. A srácról inkább ne is beszéljünk, mert egy gennyláda.
2010. szept. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha képes lenne a barátnőjét megcsalni veled és még ha el is hagyná őt akkor is halál biztos, hogy téged is megcsalna az ilyenben egyszerűen nem lehet megbízni, meg az is lehet a férfi egóját kényezteti most azzal, hogy téged hülyít
2010. szept. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
pont azt akartam írni minr askim: ha el is hagyja a barátnőjét és összejön veled mi a biztosíték hogy melletted nem csinálja ugyanezt? hogy nem becézget egy másik lányt? sőt ki tudja nincs e most is több ilyen lány.. sürgősen felejtsd el!!! szakítsd meg a kapcsolatot ha ez kell, de ne tekints rá potenciális fiúként, max haverként..
2010. szept. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és normális válaszokat,mindenkinek ment a zöld tappancs.Igen én is erre gondoltam .hogy lehet hogy ő alapból ez a fajta ,hogy a barátnője mellett több lánnyal ugymond 'flörtölget'.És ha valamilyen oknál fogva szakit a barátnőjével és össze jönne velem folytatná ezt a tevékenységét.Szerintem le kéne állitanom ,hogy legalább egy lánnyal kevesebbet széditsen..mégegyszer köszönöm és természetesen várom még a válaszokat.
2010. szept. 8. 10:54
 7/10 anonim válasza:
Szivasd meg rendesen!!!:P az ilyen mocskok csak ezt érdemlik.Fiú vagyok de velem pont egy csaj csinálta ezt...én rendesen kicsesztem vele!!!
2010. szept. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a bosszúállás felesleges csak tűnj el.. se szó se beszéd.. kíváncsi lennék mennyire kapkodna utánad..biztos sértené a büszkeségét....
2010. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy ezzel az egójukat és a büszkeségüket növelik az ilyen emberek de nem érdekel.Képzeljétek elhivott moziba..mit tegyek?Mert végülis két haver is elmehet moziba abba nincs semmmi szerintem.Meg nem nagyon tudok eltünni mert egy a haveri körünk és elég gyakran találkoznánk.Nem szeretném megszivatni,nem süllyedek le az ő szintjére.
2010. szept. 9. 17:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Szakitott vele a csaj.
2010. nov. 16. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!