Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendben van hogy így érzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van hogy így érzek? Mért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Egész nyáron volt egy "barátom". Még júniusban kezdtünk el összejönni,de nagyon nyűglődtünk,nem tudtunk beszélgetni,nem voltunk egy hullámhosszon. Kétszer szakítottunk,mindig újrakezdtük,ha csak szexre is. Nem bírtam ott hagyni. Aztán augusztus végén bejelentett hogy megismert valakit,nemrég beszéltem vele,mondta együtt vannak a lánnyal akit megismert,és összeköltöznek. Valahogy bánt. Nem annyira,de furán esett... Pedig sose értettük meg egymást,csak...nem tudom mért hiányzik. Volt már veletek ilyen? Hogy csak "úgy" együtt maradtatok valakivel? Szerintetek elmúlik ez az érzés,hogy hiányzik még?
2010. szept. 7. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az idő gyógyít és feledtet, főleg ha gyakran jársz közösségekbe

17/F

2010. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen:S a sráccal alig tudtunk beszélgetni,szal nem működött:S amikor meg lett új bnője ..kicsit én is furcsán éreztem magam:S mintha kicsit sz@rul esett volna:S csak nem tom mér:S
2010. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azért, mert nem te vagy az a lány, puszta büszkeség és önérzet fájlalás, amit hajlamosak az emberek összekeverni az igazi vonzalommal. az önérzeted fáj, hogy talált nálad jobbat, nem ő hiányzik.
2010. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!