Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent? Főleg lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent? Főleg lányok válaszát várom, bővebben lent.

Figyelt kérdés
Röviden: a barátnőmmel 6 hónapig jártunk de 1 hete nagyon összevesztünk és szakitotunk úgy hogy azt mondtuk hogy ez végleges, pedig már az eljegyzésről beszélgetünk persze csak "majd egyszer késöbb" szinten , na de a lényeg az hogy vettem neki poénból egy gyűrűt és játék képen eljegyeztem, de a lényeg hogy jelent-e valamit az hogy még mindig hordja a gyűrűt.A normális válaszokat elöre is kösz.
2010. szept. 7. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

jelenthet. nagyon is jelent. nem tud továbblépni.

vagy tetszik neki a gyűrű. bár szerintem mindíg te jutsz róla eszébe, de ő tudja...

2010. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát az az igazság,hogy ez egy nagyon kétes dolog ... Szerintem is jelenthet.. Ha igazán szeretett akkor levenné ha komolyan gondolja ... Ha csak azért hadja magán mert tetszik neki akkor sose gondolta egészen komolyan..
2010. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Timi: ) ***** válasza:
Talán jelenthet valamit,de lehet csak nagyon tetszik neki,hisz nem eljegyzési gyűrű,ahogy kifejezted magad "játék képpen " történt.
2010. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kétesélyes a dolog. Lehet, hogy azért hordja, mert ezzel akarja jelezni neked, hogy nem felejtett el. Az is megeshet, hogy csak azért, mert szép a gyűrű és ő is azzal a mottóval viseli hogy "csak játék képpen" kapta, így nincs jelentősége, ha hordja.


Ami a legvalószínűbb szerintem: tetszik neki a gyűrű és szereti hordani, mert eszébe jut a sok közös emlék róla és nosztalgiázhat, de már nem túl valószínű, hogy újra összejön veled. Azért sok szerencsét :-)

2010. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ha már végleg el akartam felejteni valakit, akivel szakítottam, akkor kidobtam mindent, ami rá emlékeztetett vagy tőle kaptam. Igaz, ehhez időnek kellett eltelnie. Úgyhogy jelentheti szerintem azt, hogy egyelőre még nem tudott elszakadni tőled. És ebből lehet, hogy még visszatáncolna, de az is lehet, hogy csak idő kell neki, amíg túl tud lépni.
2010. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat én reménykedtem mert szeretem de nem fogok utána futni úgyhogy remélem majd lesz egy másik lány aki majd elfelejteti velem
2010. szept. 10. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!