Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt még lehet, vagy inkább be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt még lehet, vagy inkább be kéne vallanom?

Figyelt kérdés

Arról van szó,h ismerkedek egy sráccal kb 4 napja,még nem taliztunk csak sms-ezgetünk,ha minden igaz majd jövő hétvégén összetudunk hozni egy találkozót. Nagyon aranyos dolgokat ír,és tetszik is nekem.

Viszont nagy hülyeséget csináltam. 3 hónap után megint találkoztam a volt barátommal,és hát lefeküdtünk :S Hiba volt,én még szeretem a volt barátom de neki már nem kellek,max csak arra :S Szeretnék végre túl lenni rajta. Viszont úgy érzem átverem a srácot akivel még csak ismerkedek. Nem tudom h ha találkozunk meg mondjam e neki. Félek ha megmondom akkor elvágom magam elötte. Pedig azt érzem h vele el tudnám felejteni az ex barátomat.


2010. szept. 7. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne mond el neki ismerkedtek még nam vagytok együtt ez így nem megcsalás bár tudom biztos szarul érzed magad h mi lesz ha elmondanád stb de szerintem ne tedd nem vagytok együtt még nem tartozik rá szerintem ennyi :) 21/f
2010. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az exedet, és találkozz az új sráccal, neki nem kell mondanod semmit erről, főleg, hogy még nem jártok. Igaz nem volt valami okos dolog lefeküdni vele, de zárd le, és találkozz az új sráccal.
2010. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne elmondanod neki? Még csak 4 napja ismerkedek, és nem jártok együtt, meg semmi. Tehát nem tartozol neki elszámolással! Arra viszont vigyázz, hogy ha komolyabbra fordulnak a dolgok, akkor nyilván nem fér bele ilyesmi!
2010. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ogaz nem járunk,csak olyan szemétnek érzem magam ez miatt. Tényleg nagyon tetszik az a srác,és vele el tudnám felejteni az exemet úgy érzem. És olyan nem fair h így indítok egy kapcsolatot :S viszont ha elmondanám,biztos lőttek minden esélyemnek
2010. szept. 7. 14:06
 5/11 anonim ***** válasza:
smmi köze hozzá mert semmi köze hozzád. ő is lefekhet még bárkivel,még később is. én anno még az első 3 hónapban sem éreztem bűnnek ha mondjuk mással is volt a pasim,mert még az is az ismerkedős fázis. én is 3 hó alatt-már járásnál- el tudtam dönteni mi lesz.
2010. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Dehogy mondd el!!!

Még lelkiismeret furdalásod se legyen, felejtsd el az egészet. Csak egy kellemesen eltöltött este volt, így gondolj rá!

2010. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy az új pasi is lefeküdt az exnőjével.

Féltékeny lennél?

Mert szerintem a magánügye,s míg össze nem jöttök, nem tartoztok egymásnak semmivel.

2010. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát nekem szarul esne kicsit :S és ezért érzem magam szemétnek
2010. szept. 7. 14:24
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a mostani barátommal, mikro már ismerkedtünk,de még mi sem randiztunk akk lefeküdtem az exemmel,hirtelen fellángolásból és soha nem mondtam el a barátomnak, és nem votl ellkiismeret furdalásom mert tudtam h ah elmondom akk nagyon mérges lesz, am meg azt mondta h bármit is csináltam mielőtt jártunk az akkor ovlt, neki ahhoz semmi köze!
2010. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd egyszer bevallod neki,fölösleges ezzel nyitni
2010. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!