Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy összejöjjünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki elkérte a barátnőmtől a számomat és írt,hogy gondolta h megismerkedhetnénk,ha nincs ellenemre,és írtam neki hogy okés,én benne vagyok.Csak ő sose ír magától, meg nem is csörget meg.Amikor megcsörgetem akk visszacsörget,ha írok neki akk visszaír,de magától sosem.Mit csináljak hogy összejöjjünk?mert én nagyon szeretnék összejönni vele.pls segítsetek.
2010. szept. 7. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
szard le mer azt fogja hinni h nyomulsz. ne lássa h bejön neked. ha majd akar akkor írj. ne keresd egy hétig és írni fog. ha meg nem akkor meg hülye
2010. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írogass nekem, én biztos visszaírnék. :D
2010. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.utolsó add meg a számod és majd írok:P
2010. szept. 11. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!