Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elég az ha szeretj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elég az ha szeretjük egymást?

Figyelt kérdés

Elég összetett a problémám amivel kapcsolatban szeretném kikérni a véleményeteke. Az a lényeg hogy egy még nem tudom pontosan milyen komoly válságban van a kapcsolatom. Az az igazság hogy abban biztos vagyok hogy szeret, és abban is hogy én szertem, de valahogy mégsem jó. Vannak dolgok amiben sajnis nem tudunk közös véleményeb lenni, sőt van amit teljesen máshogyan látunk. Mennyi az amennyit fel adhatok magamból úgy, hogy én is jól érezzem magam és hogy Ő se legyen olyan velem amilyen most.

Bocs ha kicsit zavaros. remélem azért átjön a lényeg.


22N


2010. szept. 7. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

megszűnt a szerelem, vagy legalábbis átalakult szimpla szeretetté. Nekem is van párom, bár a kapcsolatban én vagyok a fiú, és azt érzem hogy már nem vagyo k szerelmes, viszont nagyon szeretem, és féltem mindenkitől, nagyon figyelek rá. :) de ugyanakkor viszont van egy lány akihez időközben közelebb kerültem, ő nem tudja hogy odaáig vagyok érte én viszont teljesen beleestem, és most kb két lányt szeretek egyszerre, kivéve hogy az utóbb említett lánynak van barátja szóval esélytelen is lennék vele összejönni.

Csak hogy tudjátok nem csalom meg a párom, mint mondtam nagyon szeretem és törődöm vele, viszont időközben més is megtetszett. Sosem csalnám meg , ha nem bírnék magammal inkább felvázolnám a helyzetet és szakítanék :)

2010. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legfontosabb tényező biztosan az ,hogy szeressétek egymást és bizonyos értelemben elég,igen...viszont ahogy te is mondod,nem értetek mindenben egyet,hát ilyen szerintem kb minden kapcsolatban van mert emberek vagyunk különbözünk és nem értünk egyet.Én személy szerint igen sokat képes vagyok *áldozni* a barátnőmért bármilyen értelemben...megéri.Ha szereted igazán és fontos neked akkor szerintem neked is megéri ,de mindenképpen 2 oldalúnak kell ,hogy legyen a dolog,ne csak te törekedj arra ,hogy egyetértsetek hanem a barátod is,és szerintem akkor nem lesz gond,annak a híve vagyok ,hogy a legtöbb problémát meglehet beszélni egy kapcsolatban(nálam csak a megcsalást nem).
2010. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy le leszek pontozva, de szerintem egy kapcsolathoz (akár együttélés, akár házasság) nem elég az, ha két ember "csak" szereti egymást! Sok mindenen átvisz a szerelem, de nem mindenen! Egy kapcsolat rengeteg mindenből áll össze a szerelmen kívül. Pl. jó kommunikáció, kompromisszum, tolerancia, szex stb. És ezek nem biztos, hogy párosulnak a szerelemmel%
2010. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönom a választ. Én úgy érzem még mindig hogy nagyon szerelmes vagyok a páromba, de leht hogy ő már máshogy érez:( Nem tudom mi tévő legyek.
2010. szept. 7. 10:21
 5/11 anonim ***** válasza:
hát a legelső teendőd,hogy megkérdezed ,hogy szeret e még igazán :)
2010. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat kompromisszumok kötésével jár. Nyilván van, hogy nem egyformán vélekedtek egy adott dologról, de mivel együtt vagytok, így egyszer az egyik, másszor a másik félnek kell engednie. Ezt össze lehet egyeztetni, bár nem egyszerű és nem megy zökkenőmentesen. De persze ha szereted a párodat, akkor ez nem esik nehezedre. Egyre jobban idomultok egymáshoz egy idő után, súrlódások mindig is lesznek, de együtt, közös erővel túlléphetek a gondokon. Persze ennek a feltétele a közös akarat, és hogy tiszteljük, szeressük a párunkat.
2010. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nemhiszem... a problémáktól függ. Voltam ilyen helyzetben, elég sokáig, de a problémák nagyobbnak bizonyultak, és sokkal fájdalmasabbak voltak, mivel ténylerg szerettük egymást. Ha nem tudtok túllépni ezeken, és valóban nagyon bántóak akkor lehet hogy kevés a szeretet :(
2010. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Mennyi az amennyit fel adhatok magamból úgy, hogy én is jól érezzem magam és hogy Ő se legyen olyan velem amilyen most. "


Milyen ne legyen? Ezt nem írtad le.

A kérdés megfogalmazása egy kicsit önző kapcsolatot sugall. Tulajdonképpen csak a saját oldaladat optimalizálod. Mennyit adj fel úgy, hogy neked még jó legyen. Nem érdekel, hogy a másiknak jó-e? Nem lehet, hogy egyszerűbb lenne olyanná változtatni a céljaidat, ami a párodéval jobban egyezik? Ez kettőtök problémája, ezért nem akarok igazságot tenni, nem is lehet addig, amíg a srác véleményét nem ismerjük. Nem tudjuk, ő mennyire hajlandó változni. De ha csak emiatt szakítasz és sosem változol, akkor lehet, hogy a következő kapcsolatod sem lesz boldogabb. 24 F

2010. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem akarok szakítani, inkább attól tartok hogy Ő szeretne véget vetni a kapcsolatunknak. Tegnap például, bár tudom hogy csak mérgéből mondta azt akarta hogy szedjem a cuccomat és költözzem haza a szüleimhez.
2010. szept. 7. 12:36
 10/11 anonim ***** válasza:
2010. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!