Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel amikor kezdesz szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta,h mikor megcsókolom vagy hozzá bújjok akkor görcsbe van a gyomra.kezd szerelmes lenni?
2010. szept. 6. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
hát lehet h kezd nekem pl amikor szerelmes kezdtem elnni alap nagy izgalomba jöttem amikor már tudtam h kb 1-2 perc és itt lesz a mostani barátom,görcsbe rándult a gyomrom és izgultam és feltűnően boldog voltam :)
2010. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

háát lehet

de nem tudhatom.... álltalában vannak jelek arra ha valaki szerelmes... énnekem amikor valakinél szerelmes vagyok de nagyon akkor a gyomrom ilyen fura(nem háborog hanem mint amikor moondjáák hogy lepkék szálnak a hasambanxD) és eltölt ilyen kellemes melegség ott... amikor rá gondolok akkor pedig automatikusan elkezdek mosolyogni akármi van

de mint mondta az emberek mást éreznek ilyenkor van aki kimutatja van aki nem... (vagy csak másként éli meg) nemtom...

2010. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A válasz szerintem igen. Én anno ugyanezt éreztem.
2010. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kezdek ideges lenni,ellep a rózsaszín köd,bizsergek és csakis ő rá gondolok !! ezt a szerelem kérdést nem lehet leírni át kell élni !!!!!
2010. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
semmit, nem veszem komolyan, csak félévvel később tudatosul bennem hogy szerelmes vagyok már féléve, de nem merem bevallani magamnak sem. mindig kell ami kiugratja.
2010. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem olyan, mintha behugyoztál volna.

Mindenki látja rajtad, de csak Te érzed a meleget.


Ez segített?

2010. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

21:09

Ezt honnét tudod? :)

2010. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
mindig csak rá gondolsz, mikor meglátod hevesen ver a szíved és mikor ránézel vagy csak róla mesélsz elönt az öröm és óriási mosollyal beszélsz róla,
2010. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik valaki akkor tutira begörcsöl a gyomrom meg persze izgulok is amikor meglátom...Szerintem egyertelmüen szerelmes beléd...:-)
2010. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát általában nekem is görcsben van a gyomrom mikor a kiszemelt közelében vagyok vagy ha rágondolok vagy ha meglátom.=) de ha valaki tetszik akkor mindig vele akarok lenni állandóan rá gondolok,és mikor vele vagyok akkor boldog vagyok
2010. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!