Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan pasival akinek nem szépek a fogai?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 16:38
 1/6 anonim válasza:
én nem!! 21/L
2010. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha csak sárga akkor igen. de ha nagyon csálék akkor nem biztos. ha kicsit csálék az nem zavar. ha le van törve, rohad, gennyes és egyéb módon gusztustalan akkor kizárt xd
2010. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem se szépek a fogaim, és egy fogszabályzós orvosnak hála soha többé nem lesznek egészségesek se, ez van, amúgy meg ápolom, elég baj az nekem, hogy fájdalmaim vannak miatta, amit nem nagyon lehet kezelni. Nem érdekel, hogy állnak egy pasi fogai, ha ápolja rendesen, nem ezen fog múlni, hogy megkedvelem-e vagy nem.

A szomszéd házaspár férfi tagjának is rendetlen a fogsora (dohányzik is, de azért ápolja rendesen, tehát nem ápolatlan, csak nem vennék be fogmodellnek), mégis megnősült (nagyon csinos, dolgos felesége van), 30-as korosztály a férfi, azt mondta, ő nem szabályoztatja. Neki van igaza, bár engem se erőltettek volna a szüleim, csak 10 évesen nem volt beleszólásom.

2010. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz azon, hogy nem szépek? Ha csak kicsit görbék, és nem állnak egyenesen, az kifejezetten vonzó és aranyos tud lenni, ha viszont ápolatltan, barna, és esetleg hiányos akkor nem valószínű.
2010. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy miért nem szép!Mert ha azért mert nem szabályos az nem baj de ha azért mert valaki nem mossa vagy nem teteti rendbe ha rossz akkor semmi kép!
2010. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg attól függ mire gondolsz.Az engem nem zavar, ha kicsit görbék a fogai, mert az enyémek is azok, persze azért ne logjon ki a kapa a szájából.A hiányos, ápolatlan fog, az a halálom..Egyszer odajött hozzám egy nagyon jóképű fiu, teljesen meglepődtem, hogy tetszem neki..Aztán amikor elkezdett vigyorogni: ÁÁÁÁÁÁ, ki voltak rohadva a fogai..Annyira gusztusrtalan volt..
2010. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!