Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A párommal most leszünk 8 hónaposak.

A párom falun él,vannak lány testvérei,két testvérét ismerem akiknek van egy-egy 15 éves lányuk.

Akik otthon vannak,tanulnak és főznek.

Itt kezdődik a problémám.

Én 18 éves vagyok,városban élek születésem óta.

Itt a korombeli lányok nagy része,flörtölget,pasizik,iszik és örül ha átmegy valamiből.

Van kivétel is persze,nekik tisztelet.

A dolog lényege az,nem tudok főzni és párom ezt folyamatosan az orrom alá dörgölni,hogy náluk ilyenkor már a lányok főznek,segítenek az anyuknak.

Mindig azt mondja,hogy elkezdhetném már végre én is,tanulhatnék,de nem lát rajtam semmi szándékot rá,ezt minden hétvégén a fejemhez vágja.

A városokban nem tudom hány korombeli lány,tudd főzni,a tvben is láthatjuk,hogy még a felnőtt sztárok sem tudnak.

Engem ebben az egészben az bánt,hogy megsértődik ezen és erőlteti,sőt olyat mond,hogy kezdi unni,akár el is hagyhat emiatt,mondom neki,hogy próbálkozom vele,de nem megy,azt mondja hazudok neki,ne fárasszam.

Nem akarok zülleni,de 2 évem van még az iskolából,azok is érettségik,korainak érzem még azt,hogy főző háziasszony legyek,elkezdtem figyelni az anyukát,hogy főzz,de én még nem érzem készen magam,ilyenkor mindig az jutt eszembe a korombeli lányok mit csinálnak ilyenkor.

Megértem igaza is van egy részben,el kellene kezdenem,de tudom furán hangzik,de nem érzem készen magam erre a feladatra,ez nekem olyan mintha elkezdenék felnőni,de még nem szeretnék,még élni szeretnék egy kicsit gyerek lenni.

Ezen gyakran összekapunk mostanság,ti mit tanácsolnátok ilyen helyzetben,mit tennétek a helyemben!


Válaszokat előre is köszönöm :)


2010. szept. 5. 21:37
 1/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Az a baj,hogy falun és városban más a nevelési mód és ezt nem tudja elfogadni ő a falusi módhoz ragaszkodik és olyat kér tőlem ami nagyon nehéz.

2010. szept. 5. 21:44
 2/6 anonim ***** válasza:

21:41 vagyok.

Beszéld meg vele! Mond el neki azt is amit én mondtam, mert tökre igazam van. Értem én, hogy falusi, te ezt elég jól elfogadod. Ő is fogadja el, hogy te városi vagy! Dumáljátok meg és további szép együttlétet ;)

17/F

2010. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én se tudok fözni csak kisebb dolgokat tudok még én nis lány vagyok és 17 éves a barátom 18 és nálunk ö tud fözni néha tanitgat de nem eröltetö h legyek háziasabb engem a nagymamám nyagatod mindig ilyenekel amikor 14 éves voltam és szerintem ha nem akar a nagyanyád lenni( mert ök szokták ezt mondogatni)akkor hagya abba ezt a szekálást mert ha most azzon ügyködsz h jo konyhatündér légy akor lehet h nem jut elég idöd a tanulásra

az én barátom is csak azért td olyan jol fözni mert szakácsnak készül xD

2010. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én vagyok 21:48

mi is falun lakunk és nálunk a nagyszülök csinálják ezt

2010. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hol laknak valami tanyán??az, attól valaki falun lakik, még nem kell tudnia főzni. 10 20 évvel ezelőtt ez volt a módi, de ma már nem. szerintem nagyon gáz. amit a gyerek csinál. csapd le:D

Én falun lakom, tudok főzni, de nem a faluság miatt, és azért nem kell elitélni senkit sem.

de azért lassan el kéne kezdened tényleg, hiszen mindjárt önálló életed lesz:D:D

18L

2010. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő szereli az autót? Javítja a tetőt? Becsületes fizetést visz haza? Megjavítja a csapot meg a mosógépet? Mert ha igen, akkor lehetnek elvárásai, de akkor sem olyan szinten, hogy akkor szakítsatok, ha te nem teljesítesz "rendesen". Korlátolt a barátod, nem tűnik valami jó partinak. Én full vidéki nő vagyok, de a mai napig csak akkor főzök, ha kedvem van. És imád a pasim. Sőt van két gyerekem is. Én egy percig sem maradnék ilyen korlátolt ürgével, de neked kell eldöntened, mi a fontos.
2010. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!