Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "rivalizálok" a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "rivalizálok" a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Mindig mindenben az a célom, hogy megelőzzem őt. Több pénzem legyen, jobb tanuló legyek stb. Ez egy nagyon rossz tulajdonságom. Mások is vannak így? Hogy vetkőzhetném le?
2010. szept. 5. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy vetkőzd le hogy nem próbálod megelőzni mindenben, örülni az ő sikerének is.

Az ilyen emberek hamar arcra esnek az életben mikor később nem sikerül mindenkit leelőzniük.

2010. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 orsybaba88 ***** válasza:
én is ugyanilyen voltam gimiben. de aztán valahogy kinőttem. mondjuk én nem a pénzére, hanem a pasijaira voltam féltékeny, meg arra h szebb nálam:) ciki leírni, de így volt. és egyszer csak rájöttem h én is szép vagyok és én is megkaphatom bármelyik palit. most már egyáltalán nem zavar, ha valamiben jobb nálam. majd benő neked is a fejed lágya, addig meg igyekezz, h ne bántsd meg!! am nem is árt egy kis versenyszellem, ez viszi előre a világot:)!!!!!!!!!!4
2010. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nekem a páromról van szó. :)
2010. szept. 5. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem jó dolog. De az első lépés megvan, rájöttél hogy ezen változtatni kell. Én még csak olyat láttam, hogy az ilyen párok kinyírták egymást és a kapcsolatot. Lehet hogy pszichológus segítségét kellene kérned, hogy kiderítsétek, miért van ez benned. Lehet hogy nem vagy elégedett önmagaddal, vagy ő nem dicsér soha, nem becsül meg. Nem tudom, szakember kellene, mert ez az összes kapcsolatodat tönkreteszi.
2010. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A kérdező válasza az tetszett... XD:D


Témához térve: Ezt önmagaddal kell tisztáznod, hogy miért csinálod? Le akarod nyűgözni, hogy te milyen vagy?

Szerintem tudja, jól, hogy mikre vagy képes mert veled van. Nem kellene szerintem semmit bizonyítanod neki.

2010. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem maximalista vagy, azért. :)
2010. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!