Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha elküldtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elküldtem a nagy Ő-t, most meg már ő nem akar? Bővebben.

Figyelt kérdés
Több mint 2évig éltünk együtt.voltak nehéz időszakok,de alapjában véve nagyon szerettük egymást.pár hónapja elszúrtam.úgy éreztem eltávolodtunk egymástól és ahelyett,h küzdöttem volna érte,mást kerestem.így láttam egyszerűbbnek. Kérdezte végleges e a döntésem és én igent mondtam.úgy éreztem már nincs visszaút a közben alakuló kapcsolatom miatt.elkezdett ő is ismerkedni.talált valakit,akivel már volt egy tali és megy a kacérkodó sms stb.Azt mondja nincsenek komoly érzései és fenntartásai is vannak,h annyira nem klappolnak,de kíváncsi milyen lenne vele.És hogy velem lezárta és bár fizikailag vonzódik hozzám és nagyon szeret,de nem akar velem lenni.külön költözni sem szeretne. Rájöttem,h tudnék mással lenni,de nélküle nem.Elmondtam,hogy az életemnél is fontosabb és bármit megtennék érte.Ő csak azt tudta mondani,hogy nem tudja mi lesz később. Mit tegyek?Várjak,hátha rájön,h a másikkal nem olyan jó?félek,ha új kapcsolata lesz,onnan már nincs vissza út hozzám érzelmileg.vagy ostromoljam folyamatosan,kedveskedjek,igyekezzek sok közös programot szervezni?félek akkor meg az agyára megyek.vagy próbáljak mással boldog lenni? (25)
2010. szept. 5. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd őt el és kezdj új életet, keress másik pasit te is, ez így alakult, jobban teszed ha ezt a fejezetet lezárod és újat kezdesz.
2010. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát csak ha annyira szeretett 2hónapja,akkor az nem lehet hogy már elmúlt.. Meg miért mond olyanokat,h ő soha nem akar tőlem külön lakni,meg hogy annyira senkit nem fog szeretni mint engem? Ahh
2010. szept. 5. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Az akkor volt ez meg most van...hamar változnak a dolgok, és van amit nem szabad erőltetni mert csak hiú ábrándokba kergeted magadat
2010. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt elcseszted ennyi! Így jártál! tanulj a hibádból és ne követsd el még1x! megérdemled a pofáraesést, de ilyen lesz még az életben. Az ember a NAGY Ő-t nem szokta elküldei. Az ő helyében eszem ágában sem lenne visszamenni hozzád. Ne haragudj, de ez az igazság, nem szépítem. Én is voltam ilyen szituban, csak a másik oldalon. 7 éve szakítottunk, neki azóta férje volt és élte az életét, de a mai napig megkapom tőle, hogy élete legnagyobb hibája volt, hogy akkor elcseszte a kapcsolatunk. És szerintem is :) De én túléltem (igaz nagyon nehezen) de ma "neki köszönhetően" sokkal erősebb ember vagyok és nem fekszem padlóra egy szakítás után :) ...és igen, az élet az ilyen hibákat visszafizeti :) Na ezt bogozd ki! :) Na egy kicsit kárörvendtem és mondanám, hogy megérdemeléd, hogy szenvedj, de inkább megpróbálok tanácsot adni :) Ha igazán szereted (most hagyjuk ezt a nagy ő szindrómát, mert a nagy Ő nem 2 év alatt derül ki valakiről, hanem amikor sok-sok-sok év után is melletted van jóban- rosszban és ugyanúgy szeretitek egymást, na ő a NAGY Ő) akkor próbáld meg visszaszerezni! Tapasztalatból mondom, hogy ilyenkor hagyd békén! Ha állandóan a nyakán lógsz, sose fogja érezni, hogy milyen nélküled az élet. Igen, lehet, hogy arra a kis időre mással lesz, de lehet, hoyg ez kell ahhoz, hogy rájöjjön, te kellesz neki. Ha meg rádöbben, hogy még is jobb neki más oldalán, akkor pedig le kell nyelni a békát! Menni tovább és tanulni a hibákból. Erősebb leszel tőle és nem követed el még1x. Drukkolok! Hajrá!
2010. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Utolsó hozzászóláson besírtam.. :,)
2010. szept. 5. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha elkulted akkor nem a nagy O" ;) ....

s lessz mas nagy O" ....

2010. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!