Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet akarhat, mint barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akarhat, mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akivel egy hónapja ismerkedtem össze és nagyon jó barátok lettünk. Minden nap beszélgetünk órák hosszat telefonon és még chatelni is szoktunk. Azt veszem észre, hogy érdeklődik irántam, kedvel, egy koncerten találkoztam vele baráti körbe és volt egy meglepetése, fűzött nekem egy karkötőt, amibe a nevem van! Én már többet érzek iránta, mint barátság! Sokat gondolok rá és nagyon tetszik...!! :) Nemrég vettem a bátorságot és megkérdeztem tőle, hogy mire számítsak: barátságra vagy többre?! Azt mondta, hogy jobban meg akar ismerni aztán meglátjuk.. Én ennek örülök, deviszont nem bírok várni..

Ti mit gondoltok erről, a helyembe mit tennétek?! Biztos, hogy akar tőlem vmit?


2010. szept. 4. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha én napi több órát beszélgetnék veled telefonon, akkor elég valószínű, hogy többet akarok... :)
2010. szept. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A helyedben én is ezt venném le, hogy többet szeretne. Igazából te megtetted a te részed, azt a lépést, hogy rákérdeztél barátság vagy többet érez-e... Nem tudom milyen srác, esetleg visszafogottabb vagy nem meri kimondani amit érez vagy nem tudom, de a következő lépést neki kell megtennie. Esetleg próbálj belé bátorságot önteni, sokat beszélgetni, hogy ugyebár jobban megismerjen mint írtad. Így egy idő után megnyílik előtted és végre beszél az érzéseiről,megcsókol vagy valami :D.
2010. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem visszafogott, de viszont azt mondta, hogy rá sokat kell várni, mondjuk ezt nem egy dologra lehet érteni...De én már eléggé bele vagyok bolondulva és nemnagyon szeretnék neki erről beszélni, hogy akkor most mi lesz, mert és ha nem azt mondja amit szeretnék hallani, vagy épp megutál?! ..
2010. okt. 26. 13:42
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszokat!
2010. okt. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!