Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul csókol, de jó teste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csókol, de jó teste van, és jó vele a sex, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne egy képessége/képességének hiánya döntse el hogy mi legyen.
2010. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
csókolózz úgy vele ahogy te szeretsz csókolózni. elöbb utóbb rá áll az ő szája is. Ha esetleg túl nyálas, vagy nagyon nyelvezik, szólj neki h mi a baj, biztos meg fogja érteni. :)
2010. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobd, hogy legyen esélye egy normális párt találni.
2010. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy 3. szemelyt is akit csokolhatsz mikozbe a masikat tomod vagy o tom teged.
2010. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jó teste van meg jó vele a szex? ennyi az érték benne? grat. szerintem ne legyél vele. jobbat érdemel.
2010. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem akarom dobni, mivel 1,5 éve vele vagyok, DE 1,5 év alatt kvára nem tanult meg semmit :D


Nem vagyok telhetetlen, de valami rendes módszer, amit kitalálnátok. Már mondtam neki is, és ő is szeretne javítani, de nem tud, szóval bármilyen Xtrem de jó ötletre hajlandó lenne :D

2010. szept. 4. 23:15
 7/12 anonim ***** válasza:
ha nem megy a csok meg marad az anal...
2010. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
senki sem tökéletes ~~:o
2010. szept. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szpd le tövig a farkát. Utána hagyd hogy az arcodra verje és lenyalja rólad. Utána meg átköpje a te szádba.

Ne aggódj ezután tökéletesen fog csókolózni.

Kamu :-D xD


Ne az legyen az érték hogy hogy néz ki hanem az hogy mit szeretsz benne.

2010. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bammeg nem vagyok bu*i
2010. szept. 5. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!