Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Kezd engem is összezavarni.

Figyelt kérdés
Volt barátom pár hete szakított velem, azt mondta, már nem szerelmes belém. Ez eddig oké, megértem, de megígértük egymásnak, hogy újra jó barátok leszünk mint előtte. Azóta kb kétszer beszéltünk, akkor is csak rövid ideig és már nem volt olyan. Mások kérdezgették őt, állítólag már nincs nála semmi esélyem, elfogadom, és attól még szeretné ha tényleg jóban maradnánk de nem tesz érte semmit ahogy észrevettem. Msnen pedig már nem egyszer láttam nála szomorú szakításos/szerelmes kiírásokat, pedig mióta szakítottunk még nem volt senkije.
2010. szept. 4. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

ez attol is függ hogy miért szakitottatok. meddig voltatok együtt.

mert lehet hogy még szeret,csak most jobb igy neki. de lehet hogy csak tényleg barát akar lenni.

2010. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ez érthető. Zavaros, ujjszerű helyzet. Valaminek vége, de még nem lépett be helyette egy stabil új helyzet. Majd kialakul.
2010. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
ÚJSZERŰ
2010. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már minden rendben volt köztünk, csak egyszerűen bejelentette, hogy ő már nem szerelmes. 3 hónapot voltunk együtt...
2010. szept. 4. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes de mint ember még hiányzol neki...kötődés, de nem szerelem!!!
2010. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Na ez nálunk is pont így volt, csak én azóta találtam mást.A volt barátom nem hajlandó köszönni, és beszélni velem. Azthiszem azért, mert túl büszke.

Nálatok az lehet a helyzet, hogy már nem szeret, de hiányzik neki az a tudat, hogy van valakije.

2010. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szakítás után maradjunk jó barátok úgysem lesz az igazi. Az egyik fél úgyis többet beleképzel a dologba. Szóval hagyd, maradjatok köszönő viszonyban, de nem kell, hogy továbbra is kiöntsétek egymásnak a szíveteket.
2010. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!