Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom 19. szülinapjára jók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom 19. szülinapjára jók ezek az ajándékok?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, most lesz 19 éves a barátom. Csináltattam neki egy dögcédulát, amibe a neve szerepel. Szereti az ilyen dolgokat, úgyhogy sztem (remélem) hordani fogja.:) Ezenkívül kap még egy tábla csokit, meg egy tusfürdőt, és ezek mellé szerettem volna még valamit, és eszembe jutott, hogy szeret pókerezni, ezért csináltam neki szgépen pókerkártyákat, amiken a közös képeink szerepelnek.:) Szerintetek ez jó?:D Oda merjem adni neki?

17/L


2010. szept. 4. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen a barátod ak igen de én nem annyira örülnék az ilyennek :D jobb lenne ha valami bort vennél és egy közös este elfogyasztanátok este és jó kis szexbe torkollana az lenne igazi ajándék
2010. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első :DDD


Szerintem jó ajándék, és tudod, nem feltétlenülaz számít, hogy mit adsz... :)

Nyuodtan add oda neki, szerintem ötletes a pókeres. :)


20/L

2010. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát neked kell ismened a barátod:) szerintem aranyos, bár én sosem voltam az ajándékozás nagymestere... általában letudom annyival hogy főzök neki valamit, csinálok sütit, veszek bort, aztán kaja pia...és a többi. szerintem ez mindig bejön:D de aranyos hogy saját készítésű ajándékot adsz, szerintem annak minden normális ember örül :)
2010. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nemhiszem, hogy túl gyakran fogja használni:D de hány ember mondhatja el, hogy van olyan pókerkártyája, amin a saját meg bnője képei vannak?:D
2010. szept. 4. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
jo otleteid vannak,ezt nagyon ertekelendo!!
2010. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 emberke ***** válasza:

én nem vagyok ajándékozás nagymestere se kapni se adni nem szeretek de szerintem eme két mondat közöt van egy kis eltérés

1. azt nézi hogy tőled MIT kap

2. azt nézi hogy TŐLED mit kap

ha szeret akkor a második és szinte mindegy hogy mit veszel neki örülni fog

2010. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!