Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nagyon helyes osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon helyes osztálytársam hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés

nah szval most kezdtük középsulit és beszéltünk már meg minden

én nem ismerek senkit az osztályból csak őt mert valamelyik órán odaült mellém de szünetben mindig a haverjaival van én meg egyedül ülök rem ez változni fog..

de ha én szeretnék vele beszélni vagy megismerni vagy hasonló akkor elég ha oda megyek vagy mit csináljak?az nem nyomulós nagyon?ha barátai szeme láttára megyek oda?


2010. szept. 4. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha rám hallgatsz és van némi eszed,akk sehogy sem fogsz hozzá közeledni :)

Hidd el tapasztalat...

2010. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mert?:)
2010. szept. 4. 12:25
 3/15 anonim ***** válasza:
fiú? lány vagy ?
2010. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
lány
2010. szept. 4. 12:34
 5/15 A kérdező kommentje:

de szerintem ez lejön abóbl hogy helyes azt pasira szokták mondani

+haverok...

2010. szept. 4. 12:34
 6/15 anonim ***** válasza:

Első jó nagy hülyeséget írt! Attól, hogy neked nem jött össze, még másnak összejöhet!


Kérdező: Persze, nyugodtan beszélgess vele, de leginkább akkor, ha egyedül van (haveri társaságban lehet nem örülne neki). MIkor ne lehetne jobban ismerkedni, ha nem elsőben? :) Légy laza, barátságos, mosolygós! :)

Sok szerencsét!


20/L

2010. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá :D
2010. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele abba, ha összejönnétek és azután netalán szakítanátok, akkor el kell viselned 4 évig azt, hogy minden nap látod és ha lesz másik barátnője, még azt is mellé, nem ajánlatos o.társal kezdeni, barátkozni lehet vele.


15/L

2010. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
voltam már osztálytársammal együtt sosem zavart ha másik barátnője lett mert nekem is lett más..
2010. szept. 4. 12:50
 10/15 anonim ***** válasza:

ebben az esetben akkor más, ha téged nem zavar az ilyen, akkor nyugodtan menj oda hozzá, ha egyedül van, de ha a haverjaival beszélget, akkor szerintem ne, mert tolakodónak is veheti/nyomulásnak.De ez csak az én véleményem, sok sikert:)


15/L/legelső válaszoló

2010. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!