Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én már nem tudom! MI lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nem tudom! MI lehet ez? (Folyt lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány nagyon jól meg vagyunk! Ha együtt vagyunk egy helyen bújik, ölelget, illetve ezt nekem is engedni és el is várja valamilyen szinten tőlem. Ezt baráti társaságban is és kettesben is megtesszük. És itt jön a de, hogy mikor kettesbe maradunk van hogy elkezdi nekem mesélni, hogy az ex barátja újra akar tőle valamit, meg hogy találkozgatnak. Meg hogy minden fél csávó próbál össze jönni vele, de nem szeretne tőlük semmit mert nem érez semmit irántuk, mert még a régit szereti. De akkor most mit akar tőlem? Mert szerintem már a barátságon már túl léptünk, de mikor közeledni próbálok akkor elutasít. MI lehet ez már? Nem értem!
2010. szept. 4. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég nehéz..:/

A két eset ami eszembe jut hirtelen..

Az egyik, hogy kedvel téged..és, az hogy a régi barátját "szereti" az csak egy eszköz, hogy féltékennyé tegyen..

mint, az is,hogy azt mondja, hogy rengeteg pasi rajong érte.., de mivel ő nem tudja, hogy te "kedveled" őt, nem is mer, túl közel engedni magához...itt talán a megoldás az őszinte beszéd lenne..


A másik pedig, hogy ő csak barátkozik veled, és támaszt nyújtasz számára..ami nagyon, jó..és ez lehet,hogy később szerelembe fordul..


21/L

2010. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem tudja mit érzek mert elég egyértelmű utalásokat teszek rá. De még sem tudom ezeket a pasis dolgait hova tenni, mert tény hogy sokan rajonganak érte, és volt hogy amikor valamelyikkel összejött hanyagoltuk egymást de mindig egymásra találunk, volt hogy engem választott a csávója helyett szombat esti kikapcsolódásra, a csávót meg haza küldte. Szóval nekem nem egyértelmű.
2010. szept. 4. 09:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle:)) Nincs mit vesztened, ha azt mondja kedvel..akkor itt az idő, ha meg nem akkor továbbra i barátok maradtok(: előző voltam.
2010. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2010. szept. 4. 09:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Én voltam már hasonló helyzetben mint az a lány, annyi különbséggel, hogy én reménytelenül szerelmes voltam akkor az exbe. Én azért voltam együtt az újjal, hogy próbáljak felejteni, de el lettem volna nélküle is, szinte minden héten sírtam az exem miatt pedig az akkori barátom sokkal jobban szeretett, néha én is elutasítottam a közeledését, és előfordult hogy már én éreztem úgy, hogy kihasználom, majd egyszer szakítani szeretett volna, és akkor jöttem rá, hogy ő az aki kell nekem. Azóta sajnos vége lett, de én is előjöttem azzal hogy mások is keresnek, talán hiúságból, vagy azért, hogy vegye észre, hogy küzdenie kell értem. Nem tudom ezzel a hosszú szöveggel mennyit segítettem, de jobb lesz ha leültök és megbeszélitek kettesben az egészet.
2010. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Erre már én is gondoltam hogy hiúság, csak valahogy ezzel azt is közli velem, hogy csak barát sajnos nem tudom nem voltam még ilyen helyzetben mindig könnyebb dolgom volt.
2010. szept. 4. 12:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy dolgot viszont nem értek, akkor ti most jártok is, vagy csak mint barát úgy bújik hozzád?
2010. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem járunk. Épp ezért nem tudom mire vélni mert nem vagyunk már tinik, hogy ez menjen. Sok mindent megéltem már nővel de még így sosem jártam. Így nem is tudom,hogy kezeljem.
2010. szept. 4. 16:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja de az le maradt, hogy rengeteged találkozgatunk kettesben. szóval több is mint sima barátság már.
2010. szept. 4. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!