Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kérdezzem meg hogy nem-e jön át filmet nézni hozzám? Vagy elsőre én menjek a lányhoz?

Figyelt kérdés
Pár hete randizgatok egy lánnyal és már a barátnőm is.De eddig mindig csak sétálni voltunk a randikon és már ő is mondta hogy azért unatkozik(nem durvaságból).Szerintetek mikor hívjam fel a szobámba.Mert igazából én se meg ő se volt még nálunk mert nagyon friss még ez a kapcsolat...és ő nem az a rámenős csaj.
2010. szept. 3. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

akármikor. ott akármi is lehet. de semmitse muszály.

szerintem el nemrothatsz ezzel semmit.

elhívod magadhoz, keresel 1 jó filmet(lehetőleg valami parázósat hogy hozzádbújjon..)üdítő,chips,gumi..

2010. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Azt mondta, hogy unatkozik? Akkor dugni akar! Ne okozz neki csalódást.
2010. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még csak most lett 16 nem hiszem hogy szexelni akar...de ha benne van akkor persze jó lenne.
2010. szept. 3. 15:44
 4/6 gabriell88 ***** válasza:

ugyan ebben a helyzetben vagyok én is annyi különbséggel, hogy én 22 éves vagyok és nő:D

mi is nem régóta vagyunk együtt és mi is csak sétáltunk eddig:D, vasárnap találkozunk, de ő már célzott rá h mást is csinálhatnánk a sétán kívül(nem félreérteni:P) sztem mi kitalálunk közösen valami jó programot aztán az estét meg majd alakítjuk:D

2010. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a 16 éves csajok már igencsak benne vannak.

hívd el! nincsmoit veszteni. és miért is mondana nemet?

2010. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, én 18 éves vagyok lassan, de pár hetes randizgatás után 16 évesen, pláne ha nem az a rámenős csaj, akkor tuti nem szexet akar..

szerintem nyugodtan felhívhatod magadhoz, nem kell feltétlenül neked menned hozzá elsőnek, ha ő nem hív, de én a helyedben hozzátenném, hogy nem akarsz rámenős lenni, meg ne értse félre nem azért hívod, csak egy kis ártatlan filmezésre:) azt biztos nem utasítja vissza:)

sok sikert!

18/L

2010. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!