Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik szám lenne a megfeleő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szám lenne a megfeleő szexi táncra?

Figyelt kérdés

Meg szeretném lepni a barátom egy sztriptízzel dúsított szexi táncal! De nem szeretnék a szokásos unalmas "hastác" zenére táncolni..jó lenne feldobni kicsit a dolgot a zenével...Hiszen egy szám sokmindent ki tud hozni egy emberből!

Mit ajáltok ? Lassút / gyorsat ?

Tipp?? Melyik szám lenne a megfelelő ?


2010. szept. 2. 22:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
2010. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Roland ?? Ez tök jó szám : ), de erre szexin mozogni szerintem igen csak nehézkes...most komolyan?!
2010. szept. 2. 22:54
 23/31 anonim ***** válasza:
Milyen stílusú zenére szeretnél? Vannak ötleteim.
2010. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Hát azért arra ügyelni kell, hogy mozogni is lehessen rá pl.: lassan is.. hiszen az akkor szexy. Nem?

Erre a hause , mix nem éppen megfelelő...szerintem...de lehet tévedek..

2010. szept. 2. 23:03
 25/31 anonim ***** válasza:
Van ebben a műfajban is olyan, Tiesto - Suburban Train? Resource - I Just Died In Your Arms?
2010. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

MEGVAN MI KELL NEKED! Hallgasd végig!


http://www.youtube.com/watch?v=-DUYk1OpZlk&ob=av2e

2010. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Ferry Corsten feat Betsie Larkin - Made Of Love - ez tényleg jó, köszi Roli : )
2010. szept. 2. 23:23
 28/31 anonim ***** válasza:
Lassú zenékben nem nagyon vagyok otthon, abban inkább a párom jó. Immediate Music-al meg elég érdekes lenne előadni :D Sok sikert és jó éjt, én léptem! Hajrá!
2010. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
2010. szept. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Bárány sz@r. Az a zene is azért jó, mert más hozzányúlt... De ne menjünk ebbe bele, felesleges.
2010. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!