Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, tényleg mind a Szőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, tényleg mind a Szőke hercegre vártok kékszemmel és fehér lovon?

Figyelt kérdés
Az nem túl b.u.z.i.s? :D
2010. szept. 2. 19:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő egy Kinizsire vágyik, aztán beéri egy kanizsaival...
2010. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
árjaXD
2010. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem kell sem szőkének lennie, sem kékszeműnek, a ló meg szép, de büdöset sz@rik.

Vagy péénzed legyen vagy szolibérleted, meg csin gyémántos fülbevalód és légy egy utolsó gyökér paraszt.

2010. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
20:10 a kurrva anyáád albino
2010. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát ha lovon jön, akkor nálam már nyert. :)
2010. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az én kék szemű, szőke hercegemnek barna haja van és zöld szeme :D És nem kell rá várnom, mert már az enyém és nagyon szeretem őt.

Régebben amúgy imádtam a kék szemű fiúkat, őket valahogy mindig helyesebbnek találtam (mondjuk az összes kék szemű fiú ismerősöm tényleg helyes), de amióta együtt vagyok a barátommal azt vettem észre, hogy már nem izgat a kék szem. Az ő szép zöld szeme tetszik a legjobban *-*

2010. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nem azé...de nekem barna a hajam s zőld a szemem s gyalog járok;)
2010. szept. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 NOn94 válasza:

mindenkinek más az ízlése...

nekem például nem jönnek be a szőke pasik...inkább a sötétebb hajúak...de a szökésbarna is szép tud lenni...a szem pedig inkább sötét, van egy ismerősöm akinek nagyon szép kék szeme van, de nem illik a fekete hajához, bár így is jól néz ki :D

2010. szept. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

őőő..nekem fél éve van egy szőke, helyes, kék szemű hercegm:). igaz, ő nem lóval jött elém az első randira, hanem hehér autóval:)

de előtte teljesen más kinézetű férfiakkal ismerkedtem. de mióta ő van, ő az én igazi hercegem.

2010. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én szőke zöld szeműt akarok. de fekete kék szemű is jó szóval ez hülye kérdés...
2012. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!