Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennél egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy kapcsolatba ahol soha nem érhettek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Szóval nézem ezt a Halottnak egy csók c. sorozatot a viasat-on most komoly válaszokat akarok, ha mondjuk lenne egy olyan lány/fiú akit szerettek és ő is titeket, de soha nem érhetnétek egymáshoz mert meghalna tőle, elég lenne nektek az hogy a másik fél kedvességéből,szépségéből és egyéb tulajdonságaiból merítenétek erőt ahhoz hogy kibírjátok azt hogy soha nem érhetnétek egymáshoz, vagyis feltehető az az állítás is ebben az esetben hogy a szerelem mindent legyőzhet, ha mindkét fél akarja... érzelmi analfabéták ne válaszoljanak és sexmániások se :DDD köszönöm... és gondolkodjatok rajta el mélyen. normális válaszokat kérnék és előre is köszönöm szépen :) L/18
2010. szept. 2. 19:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
naiv vagyok hogy azt hittem akad erre normális személy aki normális választ ad -.-
2010. szept. 2. 19:33
 2/16 anonim válasza:
100%

sztem elég lenne,mert egy kapcsolathoz pl.:több kell mint a sex,van aki nem bír meglenni nélküle,de ha igazán szereted a másikat akkor sztem a bízalom és egyéb más dolgok elegek hozzá.


Megérinteni..nemtudom.én ha úgy lennék a párommal hogy nem érinthetem meg,akkor is vele lennél minden valószínűséggel!

2010. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyonnehéz lenne. még egy ölelést se lehet adni...énnembírnám

te hogy vagy vele?

2010. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
sry... a gumis ötlet adója vok. de komolyan gondoltam. ha mondjuk felhúzol egy hosszú ujjút, husszú nadrágot és egy hosszabb kesztyűt máris megölelheted. ennyi...
2010. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
tegyük hozzá h ez film,biztos kitalálnának vmit a filmben erre:D
2010. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ha a bőréhez érsz akkor halsz csak meg ha ruhán keresztül meg kesztyű úgy meg lehet ölelni, de ha annyira szeretünk valakit aki igazán szeret minket akkor ez egyébként is működik , az érzés hogy valaki ott van melletted hogy bármiben segít hogy melletted áll hogy nem vagy egyedül már bőven elég szerintem :)
2010. szept. 2. 19:40
 7/16 anonim válasza:
sztem is.a TUDAT H MELLETED VAN!
2010. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19:37 vok. most gondolj bele, hogy ott van melletted, de még csak meg sem ölelheted. ez szörnyű.:S én nem bírnám inkább megölelném azt meghalok... vagy a kesztyűs ötlet:'D
2010. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nem bírnám ki, hogy ne bújjak hozzá,öleljem át.

ruhán keresztül nem az igazi,de talááááán igen :) /F

2010. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A sorozatban nem mutatják, de pár dolgot kihagynak biztosan.


Ha mondjuk Ned sugárvédő öltözetet vesz fel és vágnak egy lyukat a nemi szervénél a ruhán, aztán Ned felhúz a farkára két dupla vastagságú óvszert, na akkor például simán szexelhetnek a csajjal, akinek a nevét most nem tudom. Ugyanígy pl. ki is nyalhatja a csajt, csak a nyelve és a pina közé odatart egy fóliát úgy amikor csókolóztak is. A szopás is lehetséges óvszerrel.

2010. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!