Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt pasim , ami egyre jobban zavar, pláne, hogy nem vagyok csúnya lány, hosszú szőkésbarna hajam van, 170 cm vagyok vékony szép az arcom is, mégse figyel rám egy pasi sem. Minden barátnőmnek (nálam csúnyábbaknak is!) mind van barátjuk.Most velem van a baj? Mit tegyek ? Én nem szólítgathatok le minden helyes fiút akit meglátok. Ők meg gondolom túl gyávák.Félek, hogy sose talál meg a szerelem. :(

16/L


2010. szept. 2. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
16 évesen még elötted az élet ne ezen aggódj.
2010. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Még soha nem volt csajom , ami egyre jobban zavar, pláne, hogy nem vagyok csúnya srác, röcid barna hajam van, 183 cm vagyok vékony szép az arcom is, mégse figyel rám egy csaj sem. Minden barátomnak (nálam csúnyábbaknak is!) mind van barátnőjük.Most velem van a baj? Mit tegyek ? Én nem szólítgathatok le minden aranyos lányt akit meglátok. Ők meg gondolom túl gyávák.Félek, hogy sose talál meg a szerelem. :(

16/F


unatkoztam bocs

2010. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

háát dobj egy privit^^ más öltetem nincs:)



17f

2010. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17/F .. nem vagy valami tul kreativ:D
2010. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire félénkek, próbálj te kezdeményezni, az sem szörnyű dolog.
2010. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha annyira akarod vegyél fel msn re, és legalább megtudod hogy tényleg szép vagy e, vagy csak te tartod magad annak.



arianne0912@citromail.hu

2010. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hursan te meg vigyázz nehogy felvegyenek nagy ballonkabátos 50 feletti magányos férfiak.. :D
2010. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van nevem igen... te húzz már el a bús... minden Istenverte kérdéshez írsz, valami debil, semmit mondó választ!


Amúgy meg igen, én azt mondom veled van a baj, ha nálad csúnyábbaknak is van barátjuk akkor veled van a baj, már bocs, de ez egy válasz a kérdésre, ilyenre is kellett számítanod a válasz megírásakor, de én tényleg úgy gondolom, ha szép vagy ( te annak tartod magad, mi nem tudhatjuk, hogy így van-e, lehet nem vagy szép azért nem keres senki) és nincs barátod, de általad rondábbnak tartott csajoknak van, akkor kivel lehet gond mint sem hogy veled? a csúnyább csajokhoz is oda ment a fiú mikor összejöttek nem? akkor nem ők a gyávák...



18/f

2010. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

sztem a szerelem az csak úgy jönn magától.Nem szabad erőltetni,jönn magától..


18/L

2010. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!