Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkísértem a barátnőmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkísértem a barátnőmet a programjára majd váratlanul megkérdt hogy értemenjek?

Figyelt kérdés

Először van ott, és kicsit rosszul tájékozódik, mint sok lány, de szerintem azért hazatalálna, csak két utcán kell megtenni a megfelelő irányban...

Elég rossz napom volt és már szerettem volna hazaérni, ráadásul tegnap mondtam neki hogy kicsit visszavehetnénk a kísérgetésből mert sok időmet elveszi és egyedül is el tud menni... Most menjek el érte? Nem volt időnk megvitatni, mert bement, és úgy érzem csalódni fog ha nem leszek ott. De már elegem van a mai napból ugyanakkor... Tiszta ideges lettem. :(

Szerintetek mit kéne tennem?


2010. szept. 2. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor mindenképp menny be érte, és utánna Tisztázzátok! :))

F

2010. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz. na akkor indulhatok is. remélem meghív vacsorázni. :D
2010. szept. 2. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, helyesebben menj*

Csak fáradt vagyok :)

2010. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok. bevált! :)
2010. szept. 2. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!