Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szolnátok egy gyerekhez fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok egy gyerekhez fiúk?

Figyelt kérdés

fiúk ti mit szolnátok ahoz ha a csajotok akivel még csak 4 honapja jártok az azt mondaná nektek hogy terhes?

nekem ö volt az elsö és nem volt nála gumi és azt mondogatta hogy elsöre nem lehet teherbe esni és hogy majd vigyázunk.


2010. szept. 2. 17:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

ja csak nem 14 vagy 15 évesen

AMugy hány éves is vagy?

2010. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

17/L

19/F

2010. szept. 2. 17:24
 13/29 anonim ***** válasza:

ma 17:21

A fogalmazásból ítélve ő az anya.


A kérdésre válaszolva:

1. Én nem lennék olyan mocsok, hogy olyannal etessek egy lányt, hogy elsőre nem lehet teherbe esni.

2. Vállalnám a felelősséget.

2010. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Mikor történt a "baleset"?

Tényleg az elvetetés lenne a legjobb megoldás, nagyon fiatal vagy, gondolom még suliba jársz, munkád, pénzed nincs, ahogy a barátodnak sem. Lehet, hogy tévedek (úgy legyen). Fontos, hogy minél hamarabb tudasd vele a hírt, és együtt eldöntitek, hogy mi legyen. Sok szerencsét a jó döntéshez!

2010. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"19/F : Te vagy az apa, mi?

17/L

19/F"


Nagyon úgynézki :D

2010. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Lol tényleg. Ma szerencsésen tippelek, azthiszem ellátogatok egy lottózóba.
2010. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Elsőre nem lehet teherbe esni?!

Hol voltatok ti biológia órán???

Szép, hogy elhitted, most vagy elveteted, vagy megtartod és ha van egy kis szerencséje szegény kölöknek, nem lesz akkora idióta, mint a szülei.

2010. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kösz, de nem vagyok pedofil.
2010. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
én nem akartam de ö nagyon eröltette és folyton bizonygatot és a végén azt vetem észre hogy az ágyon vagyunk
2010. szept. 2. 17:50
 20/29 anonim ***** válasza:
ha erőltette, akkor biztos nem maradna veled. ha mégis, akkor sem sokáig. biztos tudod, milyen idegesítő, mikor a kisgyerek órákon át virnyákol...
2010. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!