Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Békülni vagy nem békülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békülni vagy nem békülni?

Figyelt kérdés
FElvetődött a volt barátom és köztem a békülés.4éve ismerjük egymást együtt jártunk egy hónapot.azt mondja,h nem tudja,h h lenne a jobb.nem akarja magát lekötni de vonzódik hozzám és bejövök neki mint csaj,de nem sok közös belső tulajdonságom van az "ideális csajjal".mikor összejöttünk akk meg azt mondta,h kezdek rá hasonlitani.de nem tudom,h neki milyen az ideális csaj.A másik percre meg azt mondja,h sokat jelentek neki mint barát és nem akarja,h ha nem működik a kapcsolat akk rosszba legyünk, utána meg,h azért még gondolkozik rajta.nem tudja eldönteni,hogy mi legyen.Mit csináljunk??Segitsetek légyszi.
2010. szept. 2. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi döntsünk helyetted?
2010. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat találgat, maga se tudja mit akar. Hagyd a francba, és keress egy normálisat.
2010. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a leírtak nem túl kecsegtetők.
2010. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexeljetek egyet.
2010. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!