Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Jövő héten leszünk együtt 1 éve a párommal, és arra gondoltam, hogy kapna egy fotóalbumot a közös képeinkkel,ezek mellé különböző idézeteket és szerelmes verseket írnék, meg leírnám hogy mit is jelent nekem, meg mit jelentett ez az egy év vele, meg csinálnék még kuponokat pl hogy masszírozás, simogatás, meg mivel szeret a számítógépen játszani pl 2-3 óra játék, durci nélkül :) és ezekből mindennap beválhatna egyet...Szerintetek ezek jó ötletek egy 24 éves férfinak?
2010. szept. 2. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem :)) egy 24 évesnek szerintem túl nyálas, de még fiatalabbnak is. Ez a simogatás, játszás pedig természetes dolog kéne legyen, nem beváltható kupon. Ha kocka, inkább vegyél neki egy szünetmentes tápot.
2010. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogy te milyen kedves vagy :) Én biztos örülnék neki, bár cirka 9 évvel fiatalabb vagyok mint ő :)


F

2010. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fülünyúl ***** válasza:
Vegyél neki sört, csipszet meg vördofvórkraft előfizetést.
2010. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem is aranyos, ötletes és elég kreatív. biztos örülne neki még egy nem nyálas pasi is, ha ezt a valamit a szíve hölgyétől kapja.

én pl az egyéves évfordulónkra azt csináltam, hogy egy dobozkába beleraktam egy én általam rajzolt térképet, és elkísértem a nagy útra. a célnál volt egy nagy fa, belevésve egy szív és a nevünk. nagyon örült neki.

2010. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én adtam neki egy doboz sört, aztán meghívattam magam ebédre....nesze b*zdmeg
2010. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
xD
2010. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem csökkenthetnéd ezt egy db szép fotóra aláírva egy kis versel hogy mit jelent számodra ezt kinyomtatva bele egy borítékba, meg este várhatnád haza 1 pezsgővel, és felvehetnél egy köntöst és eléállhatnál és mondhatnád neki hogy bontsd ki az ajándékodat......:)
2010. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
AZ én hapsim kiröhögne.
2010. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat bizony az enyem is kiröhögne...es en is röhögtem mar boccs :S
2010. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ünnepekkor mindig hasznos ajándékokat szoktam venni, pl. karácsonykor a kedvenc parfümjét, amit ö nem talált sehol. Vagy egyszer a kedvenc cigijét, egy barna Szofit (Romániában élünk, ezért elmentem Gyulára érte), és hidd el, borzasztóan örült, és még dicsekedett a haverjainak is :) Ezeket elhasználja, de szép emlékként maradnak meg benne, viszont ha fotóalbumot adsz neki vagy plüssmacit, akkor ha esetleg szakítanátok, nem tudja majd mit csináljon velük, hova dobja el. A pasik amúgysem szeretik a szerelmes idézeteket/verseket, föleg nem egy felnött kocka.
2010. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!